Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna BAZA MIEJSC

CUD GROCHÓW Studio Rozwoju i Edukacji

BAZA MIEJSC

Naturalne gabinety i spa, miejca rozwoju, studia jogi, itp.

CUD GROCHÓW Studio Rozwoju i Edukacji

cud-grochow-4-duze.jpg
cud-grochow-9.JPG
cud-grochow-7.jpg
cud-grochow-10.JPG
cud-grochow-11.JPG

ADRES

 

CUD GROCHÓW

Studio Rozwoju i Edukacji
Ul. Osowska 84a
04-351 Warszawa

 
WWW: cudgrochow.pl

Facebook: @cudgrochow

 

 

MISJA

 

Ośrodek CUD GROCHÓW powstał z pasji do pracy z ludźmi i chęci niesienia wsparcia zarówno osobom poszukującym rozwoju, jak i osobom w kryzysie.

Naszą ideą jest kompleksowość – wychodzimy z założenia, że człowiek jest integralną całością złożoną z trzech głównych obszarów: CIAŁA-UMYSŁU-DUSZY. Realne wsparcie to takie, które bierze pod uwagę wszystkie te obszary.

Chcemy, by każda osoba korzystająca z naszych profesjonalnych usług wiedziała, że jest kimś wyjątkowym i poczuła, że zmiany, których dokonuje spowodują poprawę jej funkcjonowania w wybranych przez siebie obszarach życia.


Poprzez zmianę na różnych poziomach jednocześnie, rozwój jest harmonijny, w zgodzie z naturą, wartościami i indywidualnymi potrzebami. Podążanie za sobą i zaopiekowanie całości siebie jako człowieka powoduje też, że zachodzące zmiany są zdecydowanie bardziej trwałe i skuteczne.

 

Wierzymy, że dzięki naszym propozycjom różnych działań rozwojowych, osiągniesz większy spokój, harmonię i równowagę w postrzeganiu siebie i skutecznym działaniu.

Marzyłam o rozwojowym miejscu, które połączyłoby w sobie pracę z ciałem, rozszerzanie horyzontów w obszarze wiedzy i doświadczenia, jak i dawało przestrzeń na eksplorację siebie i swojej własnej duchowości, w takim zakresie w jakim każdy z nas ją rozumie, pojmuje i czuje.

 

Z taką intencją powstał CUD GROCHÓW Studio Rozwoju i Edukacji.

Witam Cię w moich progach, najważniejszym miejscu dla mnie. Mam nadzieję także znajdziesz tu coś dla siebie, czy to w potrzebie własnego samorozwoju, czy to w potrzebie wsparcia w trudnych momentach życia, które spotykają każdego z nas. 

 

Julia Marcinowska - założycielka CUDu Grochów

 

OFERTA

 

To co pragniemy Ci zaproponować to szereg działań w obszarach pracy z Ciałem, Umysłem i Duszą:

  • konsultacje indywidualne: link
  • cykliczne zajęcia grupowe: link
  • warsztaty i szkolenia: link

Zachęcamy Cię do darmowej konsultacji wstępnej, która pozwoli rozpoznać Twoje potrzeby i przygotować propozycję, która pomoże Ci zintegrować pracę na wszystkich trzech poziomach - ciała, umysłu i duszy.

 

CUD GROCHÓW dysponuje też przestrzenią na Twoje warsztaty i zajęcia! Na wynajem mamy do dyspozycji przestronną salę szkoleniową z przeznaczeniem do różnego rodzaju zajęćwarsztatów i szkoleń. A także 3 mniejsze gabinety, idealnie nadające się na pracę terapeutyczną, coachingową czy mediacje.

 

 

 

 

 

OFERTA

01-08-2019 0 890 odsłon

Polecane produkty

Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.