Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna BAZA MIEJSC

OD’NOVA SKIN CAFÉ & SPA

OD’NOVA SKIN CAFÉ & SPA

3.jpg
home-martyna.jpg
home-newsletter-massage.jpg
1.jpg
4.jpg

ADRES:

 

ul. Sukiennicza 3/ 1F
63-400 Ostrów Wlielkopolski

Tel: 787 100 995
E-mail: kontakt@odnova-spa.com

www.odnova-spa.com

 

 

OFERTA:

 

W OD’NOVA Skin Café & SPA można skorzystać z szerokiej oferty zabiegów:

  • na twarz (lifting twarzy bez skalpela, usuwający tłuszcz z podwójnego podbródka czy spersonalizowany rytuał pielęgnacji twarzy wraz z masażem plecow od Alqvimia 
  • modelujących twarz masaży (Magic Lift Massage, Hollywood Lifting Massage, Joga Lift Massage czy kolagenowy masaż twarzy)
  • modelujących sylwetkę 
  • relaksujących masaży.

 

 

 

MISJA GABINETU:

 

Martyna Kruszyk - zafascynowana naturą i jej ogromną mocą w przywracaniu zdrowia i urody stworzyłam OD’NOVA SKIN CAFÉ & SPA – pierwsze i jedyne w pełni naturalne SPA w Ostrowie Wielkopolskim. Miejsce, w którym praktykuję holistyczne podejście do klienta, gdzie w atmosferze zaufania i relaksu można zadbać o siebie, swój umysł i ciało.

 

Było to blisko 4 lata temu, gdy na mapie Ostrowa i okolic nie mogłam znaleźć gabinetu kosmetycznego, do którego miałabym pełne zaufanie. Wszędzie było cos nie tak: jeśli nie brak atmosfery sprzyjającej pełnemu wyciszeniu umysłu, to konwencjonalne, pełne chemii kosmetyki lub obsługa, która pozostawiała wiele do życzenia. Mój salon miał być odpowiedzią na oczekiwania najbardziej wymagającego i świadomego klienta, który zaznał już gdzies w świecie luksusu płynącego ze stosowania 100% naturalnych kosmetyków i aromaterapii, i nie chce stosować już nic innego.

 

Kocham prostotę i proste rytuały pielęgnacyjne, dające duże efekty. Jestem zwolenniczką naturalnych, nieinwazyjnych terapii anti-ageing i naturalnych kosmetyków. Posługuję się prawdziwą aromaterapią dla uzyskania spektakularnych efektów kosmetycznych i nie tylko. Fascynuje mnie praca z ciałem. Wciąż zgłębiam tajniki orientalnych i egzotycznych masaży, aby tworzyć autorskie zabiegi i rytuały, jakich nie doświadczysz nigdzie indziej. W pracę wkładam serce, czego nie można nie zauważyć.

 

Jestem absolwentką międzynarodowej szkoły masażu Manualistic Aestetic School dr Sergieya Schurevitcha, dyplomowaną terapeutką SPA & WELLNESS  o specjalności masaże orientalne i ajurwedyjskie oraz wielu innych kursów i szkoleń z zakresu masaży twarzy i ciała.

 

Ofertę mojego salonu zbudowałam w oparciu o kosmetyki hiszpańskiej i wciąż niszowej, najlepszej marki aromaterapeutycznej na świecie - Alqvimia. O jej walorach mogłabym opowiadać bez końca, ale wystarczy tutaj, ze powiem jedynie, ze jest to kosmetyka wielowymiarowa - wpływająca nie tylko na stan naszej skory, włosów i ciała, ale także na stan ducha i nasze emocje.

 

Moja rolą, poza wykonywaniem rytuałów pielęgnacji ciała i twarzy, jest także edukowanie i podnoszenie świadomości moich klientow i klientek w zakresie dbania o siebie w sposób holistyczny. Czynię to z wielka radością każdego dnia, obserwując niezwykle metamorfozy dokonane przy pomocy niezwykłej mocy kosmetyków i autorskich masaży, ktorych uczę w ramach kolejnej gałęzi mojej działalności - OD’NOVA Academy.

 

Marka, z uwagi na sukces, jaki udało się osiągnąć w Ostrowie, pragnie rozprzestrzeniać ideę naturalnej pielęgnacji na inne miasta Polski. Pragniemy dzielić się wypracowanym know how biznesowym i nie tylko z innymi, dlatego poszukujemy do współpracy franczyzobiorców salonu OD’NOVY w innych miastach Polski.

 

Zapraszamy do zapoznania się z oferta usług świadczonych przez salon, oferta szkoleń oraz oferta współpracy franczyzowej na naszej stronie: www.odnova-spa.com

 

23-03-2019 0 298 odsłon
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, promocjach i artykułach na blogu.