Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam

BAZA MIEJSC

Naturalne gabinety i spa, miejca rozwoju, studia jogi, itp.

Rehaktywni

jedrzejewska1.JPG
jedrzejewska99.JPG
recepcja.jpg
barre2.jpg
barre3.jpg
zabieg3.jpg

ADRES

REHAKTYWNI

ul.Libelta 26a

61-707 Poznań

 

WWW: www.rahaktywni.pl

Facebook: rehaktywni

Instagram: @rehaktywni

 

MISJA

 

Śmiejmy się dużo! Uczmy się odpuszczać i nie przywiązywać się zbytnio do niczego.

Pijmy pół litra ciepłej wody na czczo i masujmy swoje brzuchy!

a nasze jelita na długo pozostaną w dobrostanie.

    - oto najważniejsze porady terapeuty wisceralnego, czyli osoby pracującej w przestrzeni brzucha.

 

Nazywam się Klaudia Klauzińska-Czerniak, jestem mgr fizjoterapii oraz terapeutą wisceralnym. Wspólnie z mężem prowadzimy od  9 lat gabinet REHAKTYWNI w Poznaniu, gdzie wykorzystujemy w naszej pracy holistyczne metody naturalnego wsparcia organizmu człowieka.

 

Mając na uwadze, że do naszego gabinetu przychodzi człowiek, a nie choroba zainteresowałam się starosłowiańską metodą leczniczą, która bazuje na wiedzy o wpływie każdego narządu wewnętrznego na stan naszego zdrowia fizycznego i psychicznego. Co dało mi szersze spojrzenie na mechanizmy samonaprawcze naszego  ludzkiego ciała.

 

CO TO JEST TERAPIA WISCERALNA?

 

Terapia, która skupia się na równoważeniu napięć w obrębie narządów wewnętrznych i ich połączeń z układem mięśniowo-szkieletowym. Wg koncepcji naszego nauczyciela, lekarza medycyny ludowej-Alexandra Ogułova (ale też np. Andrew Taylora Stilla, ojca osteopatii):

Choroby występują wtedy, gdy dysfunkcja organizmu zaburza i utrudnia krążenie płynów ustrojowych oraz przewodnictwo nerwowe.

 

Tam, gdzie nie dochodzi nasza krew i limfa, tworzy się idealne środowisko do rozwoju grzybów, bakterii, wirusów i innych pasożytów.

Zlikwidowanie zastojów żylno- limfatycznych w narządach i przestrzeniach narządów wewnętrznych, prowadzi do normalizacji czynności fizjologicznych i regeneracji całego organizmu.

Terapia wisceralna to nie tylko praca z jelitami. To też masaż w obrębie żołądka, przepony, nerek, wątroby, pęcherza moczowego czy jajników i macicy.

 

Jest to niezwykle wartościowa terapia dla wszystkich kobiet. Pomaga przy przedmenstruacyjnych zastojach, bolesnym miesiączkowaniu, endometriozie, a nawet poprawia funkcjonowanie tarczycy. Wspiera drażliwe jelita i eliminuje problemy z pęcherzem moczowym. Usprawnia przepływ limfy i pomaga w rozwiązywaniu problemów emocjonalnych.

 

Sesja trwa 45 min i jest bardzo przyjemna.

 

 

OFERTA

  • terapia wisceralna
  • kamertonoterapia
  • terapia Bowena
  • pinoterapia
  • terapia RUCHEM- BARRE, stretching powięziowy
  • masaże ziołowe
  • i inne fizjoterapeutyczne metody pracy z ciałem

 

 

 

15-08-2019 0 7201 odsłon

Polecane produkty

Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.