Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam

YURTA SPA

image3.jpg
image2.jpeg
image1.jpg
61187273-340495843324867-661039249751015424-n.jpg
60893901-361520827822953-921919020758728704-n.jpg
1.jpg

ADRES

 

Polana przy Bacówce nad Wierchomlą. N 49° 26' 08'' - E 20° 50' 53''

 

Dojdziecie do nas szlakiem z Wierchomli Małej, drogą leśną ze Szczawnika lub Wierchomli Małej i wyciągiem krzesełkowym w weekendy.

 

Facebook:  www.facebook.com/yurtaspa/ 

Instagram: yurtaspa

Strona www naszego partnera: Bacówki nad Wierchomlą: www.wierchomla-schronisko.pl/  

 

 

 

OFERTA

 

MASAŻE:

 • Błogostan  60 min. 150 zł
  To najlepsze, co mamy Ci do zaoferowania! Masaż indywidualnie dobrany do Twoich potrzeb, samopoczucia i preferencji, spośród szerokiego wachlarza technik. Praktykowany w duchu uważności, aby skorzystać mogło ciało i umysł.
  Z wykorzystaniem aromaterapii.
  Chciałbyś tak po prostu odpłynąć?

 • Masaż od pasa w górkę 40min 120zł
  Masaż obejmujący głowę, szyję, barki, ręce. Rozluźnia i znakomicie usuwa stres “cywilizacyjny”, który kumuluje się w górnej połowie ciała. Polecany osobom spędzającym czas przed ekranami.
 • Masaż leśnego wędrowca  45 min. 120 zł 
  Sesja, zainspirowana masażem tajskim, miesza klasyczne rozciąganie mięśni z prowadzonym ruchem w stawach, rozluźnia punkty, które najbardziej tego potrzebują. Zalecana zawsze, a szczególnie: aktywnym, przy bólach i po wysiłku. Idealnie zrelaksuje Cię po podróży górskim szlakiem. Z wykorzystaniem aromaterapii.
 • Harmonia 60min 180 zł
  Głęboko relaksacyjny masaż, obejmujący całe ciało z uwzględnieniem stref reflektorowych - stóp, dłoni, twarzy i głowy, z wykorzystaniem muzykoterapii (misy tybetañskie, dzwonki, instrumenty akustyczne).
 • Masaż & Fizjo  60min 150zł
  Jeżeli chcesz skorzystać podwójnie: 30 minut masażu wybranej okolicy ciała, oraz 30min instruktaż ćwiczeń dobranych dla Ciebie pod okiem fizjoterapeuty. Dla tych, którzy świadomie chcą popracować nad kolanem, barkiem czy inną partią ciała, dostać złoty zestaw ćwiczeń na ból pleców, czy popracować nad szczupłą sylwetką.
 • Bambusowy  60min 160zł
  Do jego wykonania posłużą dłonie, kijki oraz miotełki bambusowe. Działa drenująco i pozwala rozluźnić nawet największe napięcia, podczas gdy miarowy dźwięk miotełek wprawia ciało w drgania i wycisza umysł. Techniki przeplatają się z olejowym masażem klasycznym. Masaż całego ciała.
 • Na cztery ręce 45 min. 200 zl
  Cztery ręce to dwa razy więcej doznań! Ciało masowane jest synchronicznie i rytmicznie przez dwie masażystki. Masaż stymuluje obie półkule mózgu jednocześnie, dzięki czemu efekt relaksacji jest spotęgowany. Na wyjątkowe okazje.

 • Lomi - Lomi Nui 120 min 300 zł
  Ta hawajska technika pracy z ciałem pomoże Ci zintegrować ciało i umysł, usunąć napięcia i skruszyć blokady. To doświadczenie współdzielenia radości, miłości i akceptacji, która płynie z filozofii Huny. Te dwie godziny przeznaczone są WYŁĄCZNIE Tobie. Otwórz się na przyjmowanie.

 

PIELĘGNACJA

 

 • Masaż i pielęgnacja księżycowa 75min 250 zł
  Masaż połączony z pielęgnacją skóry, dostosowany do kwadry księżyca. Od nowiu do pełni, gdy księżyca przybywa, są to zabiegi regeneracyjne i odżywcze, z wykorzystaniem bogatych, naturalnych olejów i masła karite. Od pełni do nowiu, podczas księżyca ubywającego, to czas na usuwanie złogów i toksyn, peeling, masaż drenujący, a także  odpoczynek, odprężenie i relaks. Skontaktuj się z nami aby skomponować dla siebie pielęgnację księżycową!

 • Nacieranie łąką 30 min 95 zł - peeling z soli morskiej z dodatkiem ziół z górskich łąk.

 • Peeling kawowy 30 min 95 zł
  Zmielone ziarna kawy połączone z odżywczym olejem i nawilżającym masłem shea. Złuszcza, nawilża i ujędrnia skórę.

 • Olejowanie włosów z ajurwedyjskim masażem głowy 30 min 90zł
  Wyjątkowo odprężający masaż głowy, połączony z naturalną pielęgnacją włosów. Po masażu olej powinien pozostać przez jakiś czas na włosach.

 

MISJA / IDEA

 

Yurta Spa to pierwsze w Polsce leśne spa w jurcie, na górskiej polanie. Dziewicza natura wspomaga procesy samoleczenia i daje możliwość głębszego kontaktu z samym sobą. W przytulnym wnętrzu jurty słychać trzask ognia w kominku, szum buków i górskiego strumienia. Każdy masaż czy rytuał w jurcie to doświadczenie wymykające się opisowi. Dedykujemy je miłośnikom przyrody i naturalnej pielęgnacji, poszukiwaczom niecodziennych doświadczeń, wędrowcom. W Yurta Spa używamy tylko naturalnych produktów pielęgnacyjnych; nasze jurty to ekologiczne, rzemieślnicze konstrukcje.

 

Yurta Spa to doświadczenie błogostanu w sercu Beskidu Sądeckiego.

 

Zapraszamy!

Ewa Tompolska i Kasia Szeszko

 

 

28-05-2019 0 2729 odsłon

Polecane produkty

Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.