Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna BAZA SPECJALISTEK

Anna Rogowska - Bliskie Spotkania

BAZA OSÓB

Specjaliści naturalnych terapii pracy z ciałem i duchem, zdrowiem i urodą.

 

Anna Rogowska - Bliskie Spotkania

mar0689.jpg
anna-r-logo-gz.jpg
mar0956.jpg
087-sesja-s-net.jpg
mar0853.jpg
war9591.jpg

 

 

OBSZAR WSPARCIA: regeneracja

Specjalizuję się w pracy z kobietami, które są zmęczone nieustannym byciem dla innych. Pomagam im zregenerować siły, aby miały z czego dawać.

 

FORMA WSPARCIA:

  • Indywidualne sesje masażu (Lomi Lomi Nui, masaż miodem + konchowanie uszu i pępka, terapia czaszkowo-krzyżowa)

 

www: www.anna-rogowska.pl

Facebook: DzikaKobieta.BliskieSpotkania/

 

 

 

O MNIE:

Jestem psycholożką, terapeutką ciała i ekspertką pracy poprzez baśnie.

Specjalizuję się w pracy z kobietami, które zawodowo (i nie tylko zawodowo) zajmują się pomaganiem. Wspieram je w tym, aby zadbały o siebie, co najmniej tak jak dbają o swoich klientów i bliskich. Uczę je regularnie i systematycznie odnawiać swoje siły i uzupełniać rezerwy. Bo z próżnego, to i Salomon nie naleje :)

 

Znam to. Sama uczyłam się tego bardzo długo. Zrozumiałam jak ważne jest systematyczne zatrzymywanie się, kontakt ze swoim ciałem i z tym, co zasila, abym miała z czego dawać. 

My, kobiety jesteśmy cykliczne. To znaczy, że musimy regularnie odnawiać swoją energię. A „musimy” znaczy,  że MUSIMY, a nie „dobrze by było”, „jak tylko” …  Kobieta jest Panią Zmiany. Energia, która płynie przez jej ciało może uzdrowić i odrodzić całą społeczność. Tak uważają Indianie Yurok, dlatego kobiety mają prawo do odpoczynku w księżycowe dni. Jest to czas na ważne pytania, na szukanie wizji swojego życia, na praktykę duchową, na masaż, rozluźnienie, taniec. W tym duchu zapraszam kobiety na sesje regeneracyjne, by uzupełniły swoje rezerwy. Do pełna.

 

JAK PRACUJĘ

W tym co robię, towarzyszą mi trzej Sprzymierzeńcy: Ciało, Umysł i Serce a prowadzi Tajemnica ukryta w snach, baśniach oraz historie, które płyną z ciała. Czerpię ze snów, baśni i wiedzy przodków.

Posługuję się autorską metodą pracy poprzez baśnie. Stanowią one kanwę do pracy terapeutycznej, coachingowej, głębokiej pracy z ciałem, z głosem, arteterapii. Praca poprzez baśnie to głęboki proces terapeutyczny, rozwojowy, często transformujący. Pomaga w łagodny sposób uzdrowić trudne, bolesne tematy, odkryć potencjał i zobaczyć głębszy sens zdarzeń, wniknąć w prawa natury. To praca wieloaspektowa, na wielu poziomach: osobistym, relacyjnym, społecznym, duchowym.

 

MOJE KORZENIE

Pochodzę z domu pod wielkim dębem w maleńkiej wsi otoczonej lasami niedaleko Buska-Zdroju. Uwielbiam przyrodę, gotowanie. Zbieram zioła i robię nalewki. Tak jak kobiety z mojej rodziny zajmuję się sprzątaniem, karmieniem i pracą w polu. Tylko ja robię to na wielu poziomach. Sprzątam ciała i głowy, karmię serca i pracuję z przodkami, z osobistą przestrzenią.

Korzenie mojej pracy wyrastają z podejścia bliskich mojemu sercu nauczycieli - Arnolda Mindella i Clarissy Pinkoli Estes. Ukończyłam psychologię na UMCS w Lublinie. Pięć lat zgłębiałam nurt psychologii procesu w IPP w Warszawie (psychoterapia, coaching, praca z relacją). Jestem praktykiem hawajskiej pracy z ciałem i masażu Lomi Lomi Nui (Aloha International, 200h). Ukończyłam kurs Terapii Czaszkowo-Krzyżowej (cranio-sakcral) w podejściu biodynamicznym. Korzystam z malowania intuicyjnego Vedic Art. Bliska jest mi medycyna ludowa, ajurweda, ziołolecznictwo.

 

 

 

 

KWESTIONARIUSZ PORTALU NATURALNABOGINI.PL

 

Dbanie o siebie, oznacza dla mnie troszczenie się o umysł, o ciało i serce :) proste, codzienne czynności wykonywane z uważnością, tj. świeże jedzenie; sen; spacer, żeby wywietrzyć głowę; dobre myśli; marzenia; odpoczynek, przyjemności, ruch, spotkania z ludźmi, inspirujące działania.

 

Moje sposoby na regenerację

Najbardziej zbawienny jest dla mnie sen i śnienie. Do życia potrzebuję samotności i ciszy. Poza tym kojąco wpływa na mnie spacer, przebywanie w przyrodzie, patrzenie na niebo i ziemię.  Zawsze ratuje mnie kąpiel w soli z olejkiem, najczęściej w ciemności. Poza tym masaże, automasaż. I nieodzowne leżenie na podłodze i słuchanie ciała. Bardziej wykwintne sposoby to kąpiel w morzu, leżenie na ziemi, wygrzewanie się na piasku, spacer po lesie, po górach i panchakarma.

 

Do pielęgnacji ciała używam czarnego mydła Agafii (jeden produkt do mycia włosów, twarzy, ciała - idealne rozwiązanie dla mnie), naturalnych olejów i olejków, kremów jak najbardziej naturalnych.

 

Moje sposoby na dobre rozpoczęcie dnia to: ćwiczenia rozciągające, gimnastyka słowiańska, nacieranie całego ciała ostrą gąbką i naprzemienny gorący i zimny prysznic, pyszne śniadanie, afirmacje. A jak tego nie robię, to przynajmniej leżę na podłodze, żeby poczuć wsparcie od ziemi.

 

Moje sposoby na spokojne zakończenie dnia: bycie poza zasięgiem, a gdy to się nie uda to kąpiel w soli z olejkiem lawendowym w ciemności. Po ciężkim dniu świetnie sprawdza się konchowanie uszu i pępka - odpręża głowę, pojawia się w niej przestrzeń i łatwiej mi zapamiętywać sny.

 

Szkoda mi czasu na oglądanie telewizji.

 

Czuję, że mam podcięte skrzydła kiedy nie udaje mi się osiągnąć, to co chciałam.

 

Przyjaciołom polecam wszystko, co mnie aktualnie zainspiruje, np. dobre filmy.

 

Zawsze znajdę czas na ugotowanie zupy.

 

Gdybym miała znów 25 lat, powiedziałabym sobie: „Nie przejmuj się tak, odważnie sięgaj po to, co chcesz, bo szkoda życia”.

 

3 książki, które polecam:

„Biegnąca z wilkami” Clarissa Pincola Estes

„Śnienie jako praktyka duchowa” Connie Caplan

„Apteka Pana Boga” Maria Treben

 

Moje życiowe motto brzmi: Jak nie teraz to kiedy?

 

 

 

 

 

13-05-2019 0 1238 odsłon

Polecane produkty

Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.