Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna BAZA SPECJALISTEK

Katarzyna Stechnij - masaże i terapie naturalne,...

Katarzyna Stechnij - masaże i terapie naturalne, bioenergoterapia, wellbeing.

katarzyna-stechnij-4.jpg
katarzyna-stechnij-5.jpg
katarzyna-stechnij-3.jpg
katarzyna-stechnij-1.JPG
katarzyna-stchnij-2.JPG

OBSZAR  WSPARCIA:

 

Masaż, naturalne terapie, bioenergoterapia, wellbeing.

 

Wspieram kobiety w procesie odkrywania własnego piękna, zmysłowości i kobiecości. Poprzez masaże i energoterapię pomagam odzyskać siły witalne, poczucie własnej wartości, równowagę emocjonalną i wewnętrzny spokój. Uczę jak w naturalny sposób dbać o swoje ciało i samopoczucie.

 

 

ZAKRES OFERTY:

Masaże i terapie naturalne:

 • refleksologia twarzy metodą Lone Sorensen
 • masaż tajski
 • masaż misami tybetańskimi
 • japoński lifting twarzy
 • masaż stemplami ziołowymi
 • masaż aromaterapeutyczny
 • chiński masaż brzucha chi nei tsang
 • bioenergoterapia metodą HiddenMind

 

Sesja 60 min/150 zł

          90 min/200 zł

 

Kursy i szkolenia w zakresie masaży i holistycznych zabiegów pielęgnacyjnych.

 

Warsztaty wellbeing dla kobiet.

 

 

MIEJSCE:

Ul. Sokratesa 9/U18

Warszawa

 

 

LINKI:

Instagram: @holistic_art_of_healing

Facebook: facebook.com/holisticartofhealing

 

 

O MNIE:

Poszukując sposobu na odzyskanie energii i wewnętrznej równowagi, kilkanaście lat temu, trafiłam na warsztat, a następnie sesje indywidualne techniki Alexandra. Metoda ta zwróciła moją uwagę na korelację napięć fizycznych w moim ciele z samopoczuciem i stanem emocjonalnym. Regularne sesje pomogły mi wejść w kontakt z własnym ciałem i wyeliminować znaczną część blokad.

 

Tak rozpoczęła się moja przygoda z pracą z ciałem. W rezultacie dalszych poszukiwań zaczęłam korzystać z refleksologii i różnego rodzaju masaży. Nigdy nie zapomnę mojej pierwszej sesji masażu tajskiego – nieoczekiwany, głęboki, oddech, uczucie rozluźnienia i przestrzeni, napływające ciepło oraz spokój i błogość odczuwane w każdej komórce mojego ciała. To właśnie wtedy zachwyciłam się mocą dotyku i postanowiłam, że zacznę masować.

 

To co miało być jedynie hobby przerodziło się z czasem w ścieżkę zawodową. Porzuciłam pracę analityka na rzecz pracy w Spa, najpierw jako terapeutka, potem manager. Praca w branży wellness pokazała mi jak duże znaczenie w procesie odnowy psychobiologicznej człowieka mają żywioły i kontakt z przyrodą.

 

Kursy i szkolenia, które odbyłam w Polsce oraz zagranicą pozwoliły mi na przekucie zdobytej wiedzy w umiejętności, które wykorzystuje na co dzień w pracy z ludźmi. Zainteresowania filozofią, psychologią i metafizyką sprawiają, że do poprawy kondycji podchodzę w sposób holistyczny. Nasz umysł, ciało i dusza stanowią jedność, ale również my jako jednostki jesteśmy częścią większej całości – Wszechświata, w którym żyjemy.    

 

 

KWESTIONARIUSZ PORTALU NATURALNABOGINI.PL

 

Dbanie o siebie, oznacza dla mnie: 

Danie sobie pozwolenia na wszystko co czuję, co przepływa przez moje ciało, bez pośpiechu, poczucia winy i oceny; pozwolenie sobie na dojście do głosu mojej wewnętrznej prawdy.

Dbanie o moją przestrzeń życiową, porządek i piękno.

Karmienie się zdrowym, odżywczym jedzeniem, czytanie wartościowych książek, otaczanie się dobrymi ludźmi.

Wybaczanie sobie, akceptacja siebie, odkrywanie swoich pragnień, wyznaczanie celów i kierunku w życiu.

 

Moje sposoby na dobre rozpoczęcia dnia: Szklanka ciepłej wody z cytryną, automasaż twarzy, krótka sesja jogi lub chi kung

 

Moje sposoby na spokojne zakończenie dnia: Relaks przy książce, anapana, praktyka wdzięczności.

 

Szkoda mi czasu na…  szukanie wymówek.

 

Czuję, że mam podcięte skrzydła, kiedy…  przestaję poruszać ciało i płynącą w nim energię.

 

Moje sposoby na regenerację: Kąpiel solankowa z olejkami eterycznymi, sesja oddechowa, długi, głęboki sen, relaks w ogrodzie, taniec, śmiech z przyjaciółmi.   

 

Przyjaciołom polecam… Masaż, bo to nie tylko najlepszy sposób na relaks, ale praktyka, która sprowadza nas z powrotem do naszego ciała, do naszych zmysłów, przynosi klarowność umysłu i lekkość bycia, daje poczucie bezpieczeństwa i harmonii.

 

Zawsze znajdę czas na… Rozmowę z najbliższymi, przytulenie, kubek ciepłego kakao, podrapanie kota za uchem, spacer w lesie.  

 

Gdybym miała znów 20 lat, powiedziałabym sobie: Zaufaj sobie i swoim odczuciom, jesteś na właściwej drodze, kieruj się sercem i jego pragnieniem, ale zawsze używaj rozsądku, on pomoże Ci dokonać właściwej oceny sytuacji. Niepowodzenia są niezbędne do osiągnięcia sukcesu, wyciągaj wnioski z każdej lekcji, to dar jaki przynosi życie. Twoje szczęście zależy tylko od Ciebie, dbaj o to co czujesz i myślisz każdego dnia. To co na zewnątrz jest zaledwie odbiciem, aby zmienić okoliczności należy zmienić nastawienie. Do osiągnięcia celu niezbędna jest siła, którą możesz odnaleźć jedynie w ciszy i spokoju własnego serca i umysłu.     

 

3 książki, które polecam: 

 • David Hawkins „Technika uwalniania”
 • Francesc Miralles, Hector Garcia „Shinrin Yoku “Japońska sztuka czerpania mocy z przyrody”
 • Erich Fromm „O sztuce miłości”

 

Moje życiowe motto brzmi:  

„Nigdy nie trać świętej ciekawości” – A. Einstein

 

Zawsze warto zakładać, że każda napotkana osoba może nas czegoś nauczyć, wzbogacić naszą wiedzę lub zmienić naszą perspektywę. Kurczowe trzymanie się poglądu, że „wszystko już wiem, znam i rozumiem” może odebrać nam przyjemność i radość życia. Warto patrzeć na Świat oczami dziecka, z zaciekawieniem i ekscytacją, bo nawet dobrze znane miejsca i rzeczy mogą nabrać magicznej głębi, jeżeli przyjrzymy im się tak, jak gdybyśmy widzieli je po raz pierwszy. Ciągłe zadawanie pytań i poszukiwanie, ale też bycie w uważności, bez oczekiwania i osądu, może wyzwolić naszą duszę i jej ogromny potencjał do dokonania rzeczy poza najśmielszymi wyobrażeniami naszego umysłu.    

 

 

 

 

22-03-2020 0 597 odsłon

Polecane produkty

Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.