Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam

Sensib Therapy

3.jpg
7.jpg
11.jpg
10.jpg
9.jpg
15.jpg

OBSZAR WSPARCIA: Tradycyjmy Masaż Tajski

 

FORMA WSPARCIA:

  • Sesje stacjonarne na warszawskim Mokotowie lub z dojazdem do domu. Współpraca z wyjazdami i festiwalami tanecznymi, jogowymi i retreatami na terenie całej Polski

ADRES:

Warszawa - Mokotów (dojazd i adres podawany po umówieniu wizyty)
Dojazd do domu klienta

 

www: mobilesensibtherapy.com

Facebook: Sensib Therapy

Instagram: sensib_therapy

 

 

O MNIE:

 

Powszechnie obecny na ulicach, w rodzinach i klubach sportowych masaż był pierwszą rzeczą, którą pokochałam w Tajlandii, jeżdżąc tam wielokrotnie w celach treningowych (w latach 2010-2016 trenowałam tajski boks). Od wtedy też stało się dla mnie jasne, że moją dalszą przyszłość wiążę z terapeutyczną pracą z ciałem. Obecnie moje zainteresowania sportowe poszły w kierunku wewnętrznych sztuk walki, thaichi, baugua i chiqung. W moim spojrzeniu na świat i systemie wartości ogromną inspiracją są dla mnie tradycje taoizmu i buddyzmu. Silnych wrażeń sportowych, których także potrzebuję, dostarcza mi obecnie wspinaczka, które najchętniej trenuję w naturze. Uważam, że wszystkie te pasje są dla mnie ogromną inspiracją, źródłem wiedzy i wrażliwości niezbędnej w mojej praktyce masażowej. Ważną częścią mojego życia jest dla mnie ponadto kuchnia wegańska, przyroda, medycyna naturalna, a także budowanie zdrowych, odżywczych relacji z innymi ludźmi, z otaczającym światem i ze samą sobą.

Wykonuję tradycyjny, terapeutyczny masaż tajski. Praktyka ta jest ważnym elementem tajskiej kultury i jako taka jest w tajskiej kulturze i mentalności silnie zakorzeniona. Z tego względu było i jest dla mnie ważne, aby uczyć się masażu u renomowanych nauczycielek i nauczycieli właśnie w Tajlandii. Na miejsce mojej edukacji wybrałam prestiżową szkołę Thai Massage School of Chiang Mai (TMC), certyfikowaną przez tajski rząd, ministerstwo edukacji oraz ministerstwo zdrowia. TMC pozostaje w stałej współpracy z tajskim środowiskiem naukowym i największymi uczelniami medycznymi Tajlandii. 

Ukończyłam tam następujące kursy: Intensive Professional Thai Massage oraz Thai Foot Reflexology (www.tmcschool.com)

Masuję w pełnym wymiarze od 5 lat, cały czas poszerzam swoje umiejętności, uczestniczę w licznych warsztatach i szkoleniach. Od stycznia 2019 rozpoczynam studia integracji strukturalnej Rolfing – terapeutycznej pracy na powięziach.

 

Moimi klientkami i klientami są najróżniejsze osoby – od sportowczyń i tancerek, którzy szukają u mnie zazwyczaj ulgi w konkretnych napięciach i bólach związanych z intensywnymi treningami, jak i osoby, które potrzebują sesji relaksacyjnej i miłej nagrody po ciężkim, stresującym tygodniu obciążającej kręgosłup pracy biurowej.

 

 

 

KWESTIONARIUSZ PORTALU NATURALNABOGINI.PL

 

Dbanie o siebie, oznacza dla mnie: Przede wszystkim samodzielne gospodarowanie swoim czasem. W systemie kapitalistycznym jest ono trudne do zrealizowania i stanowi rzadki zasób, o który trzeba sobie porządnie zawalczyć.

 

Moje sposoby na regenerację: Medytacja i czas spędzony w ciszy i w naturze

 

Do pielęgnacji ciała używam: Naturalnych olejków, moim ulubionym jest olejek ze słodkich migdałów

 

Moje sposoby na dobre rozpoczęcia dnia: Wczesna pobudka, dobra kawa i godzina na czytanie książek. Następnie medytacja, krótka sesja rozciągania i długi spacer z ukochanym psem po parku lub jeszcze lepiej – po lesie. Na takie 3-godzinne poranki pozwala mi samozatrudnienie i są one też głównym powodem, dlaczego się przy samozatrudnieniu upieram i upierać będę.

 

Moje sposoby na spokojne zakończenie dnia: Przede wszystkim: zero elektroniki w pobliżu. Telefon schowany, komputer zamknięty. Dobra muzyka.

 

Szkoda mi czasu na: Pracę, w której nie widzę sensu. Nawet jeśli jest świetnie płatna.

 

Czuję, że mam podcięte skrzydła kiedy: Nie mogę rozwijać swoich pasji i talentów, bo przez długi czas brakuje mi na to przestrzeni i energii. Powodów do tego jest wiele – brak możliwości czasowych lub finansowych lub tryb “gaszenia pożarow” czyli okresy, w których muszę przede wszystkim reagować na poważne wyzwania stawiane przez życie.

 

Przyjaciołom polecam: sesje u mnie, gdy widzę, że tego potrzebują. Cieszę się, że mogę ich w ten sposób wspierać.

 

Zawsze znajdę czas na osoby, które są dla mnie ważne. Nie wierzę w tak popularną w dzisiejszych czasach frazę „Nie mam czasu”.

 

Gdybym miała znów 25 lat, powiedziałabym sobie: Jesteś mądra i silna. Wszystko będzie dobrze. Szukaj pomocy kiedy czujesz, że jej potrzebujesz.

 

3 książki, które polecam:
1. Tao Te Ching
2. 13 pierwotnych matek klanowych
3. Wszystkie książki bell hooks

 

Moje życiowe motto brzmi: Stay soft.

12-06-2019 0 885 odsłon

Polecane produkty

Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.