Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna BAZA SPECJALISTEK

Wiola Skubisz - masaż, Ajurweda, medytacja,...

Wiola Skubisz - masaż, Ajurweda, medytacja, oddech...

fot. Iwona Soliło
fot. Iwona Soliło
fot. Iwona Soliło
fot. Iwona Soliło
fot. Iwona Soliło
fot. Iwona Soliło
fot. Iwona Soliło
fot. Iwona Soliło
fot. Iwona Soliło
fot. Iwona Soliło

OBSZAR  WSPARCIA:

 

Masaż, Ajurweda, medytacja, oddech, żywność funkcjonalna

 

 

ZAKRES OFERTY:

 

Oferuję:

  • masaże i zabiegi Ajurwedyjskie,
  • warsztaty uzdrawiającego oddechu i medytacji,
  • testy z suchej kropli krwi badające poziom 11 kwasów tłuszczowych oraz naturalne produkty wyciszające stany zapalne na poziomie komórkowym, niwelujące stany obniżonego nastroju czy depresji.

 

MIEJSCE:

  • Rzeszów
  • online, np. via Skype

 

LINKI:

www:  oazazdrowiairozwoju.pl

Facebook:  Oaza Zdrowia i Rozwoju - Wioletta Skubisz-Trzyna

Facebook: marmarzeszow

Facebook: Centrum Happiness Rzeszów

www.zinzino.com

 

 

O MNIE:

 

Jestem kobietą dość lękliwą choć odważną, ale chyba na tym to polega, żeby spełniać marzenia i kreować wciąż nową rzeczywistość pomimo lęków, wątpliwości, przeszkód czy czegokolwiek co może wydarzyć się w naszych umysłach. To co robię sprawia mi coraz większą przyjemność, życie sprawia mi coraz większą przyjemność, ale nie zawsze tak było.

 

Długo życie i praca były dla mnie czymś co sprawiało ból, zmuszało ciągle do czegoś czego najczęściej nie chciałam, było obowiązkiem, przymusem, ciężarem…. Tak było do momentu, w którym uświadomiłam sobie, że tak nie musi być, że mam wpływ, że mogę żyć inaczej, że to co nazywamy pracą może być jednocześnie pasją, może dawać radość i od tego momentu zaczęłam bardziej świadomie kreować własną rzeczywistość. Zaczęło się od kursu Happiness, który otworzył mnie na zupełnie inne postrzeganie rzeczywistości, dzięki technikom oddechowym zyskałam szerszą perspektywę oraz pojawiło się więcej odwagi w tym co robiłam. Potem był kurs masaży Ajurwedyjskich i kolejna zmiana postrzegania i czucia, zakochałam się w zabiegu MARMA, dzięki któremu wiele osób zyskało spokój i harmonię wewnętrzną, za tym poszła zmiana zawodowa, poczułam że chcę służyć ludziom w zmianach, których chcieliby dokonać, że chcę by to co robię przynosiło nie tylko mi dochody, ale przede wszystkim inną jakość życia każdemu z kim będę pracować i choć na etacie zostałam jeszcze kilka lat to ziarenko, które zostało posiane i systematycznie podlewane wykiełkowało i zakwitło w 2018 roku.

 

Owocem tego kwitnienia była własna firma, która wciąż poszerza swoją ofertę i której prowadzenie coraz bardziej mnie cieszy. Prócz masaży oferuję warsztaty rozwojowe między innymi wraz z największą na Świecie Fundacją Non Profit  „Art Of Living” kursy Happiness Program (dla dorosłych) i Yes + (dla młodzieży i dorosłych). Jestem również introwertykiem i dużo swobodniej czuję i wyrażam się w pisaniu niż mówieniu czego konsekwencją są liczne wiersze, notatki czy ostatnio książka (wciąż w procesie tworzenia). Jako zodiakalny bliźniak lubię zmiany i wszechstronność, moim największym talentem neuronalnym jest Elastyczność a kolejno Naprawianie, Współzależność, Bliskość i Empatia, jak na dłoni widać, że relację z ludźmi są dla mnie olbrzymią wartością oraz paliwem, kiedyś bywały udręką jednak wraz ze zmianą perspektywy widzenia nawet udręka może zmienić się w pasję.

 

 

 

 

KWESTIONARIUSZ PORTALU NATURALNABOGINI.PL

 

Dbanie o siebie, oznacza dla mnie: Rozpoznawanie intencji, za którą idą moje działania, dlatego że dbając o siebie dbam o cały świat intencje są istotne o tyle, że gdy czyn okaże się chybiony to na poziomie energetycznym nie skrzywdzi nikogo a jeśli nawet szlachetny czyn wypływa z lęku czy nieetycznej pobudki to krzywdzi nie tylko ludzi wokół, ale najbardziej mnie samą. Dbam zatem o czystość intencji.

 

Moje sposoby na dobre rozpoczęcia dnia: Świadomy oddech, medytacja, pyszne śniadanie, szczery uśmiech do siebie samej a potem do każdego kogo spotykam

 

Moje sposoby na spokojne zakończenie dnia: Koniec dnia zależy od tego jak ten dzień przeżyłam, oprócz tego co robię dla siebie robię też coś, cokolwiek co przyniesie korzyść i radość innym wtedy poczucie spełnienia i dobrze przeżytego dnia daje spokojny sen.

 

Szkoda mi czasu na…  plotki, telewizję.

 

Czuję, że mam podcięte skrzydła, kiedy… muszę dostosować się do sztywnych reguł, zakazów, nakazów i ram.

 

Moje sposoby na regenerację: medytacja, pachnąca kąpiel, sen.

 

Przyjaciołom polecam… by jak najczęściej robili coś po raz pierwszy bo takie działania poszerzają horyzonty i wytrącają z ram. Polecam codzienne spotkania z samym sobą na łonie natury lub w ulubionym domowym zaciszu, by odnaleźć swoją niepowtarzalną ścieżkę, polecam budowanie relacji z inspirującymi ludźmi, polecam by tworzyć swoje własne rytuały, które pozwalają przetrwać trudne momenty. Zdarza mi się polecić konkretny warsztat, miejsce czy książkę, jednak są to indywidualne polecenia, nigdy to samo dla każdego. Jak każdy przedsiębiorca polecam również to co oferuję a jako kobieta wszystko co mi samej służy :)

 

Zawsze znajdę czas na… odpoczynek, głębokie rozmowy, czułość, inspirującą książkę.

 

Gdybym miała znów 25 lat, powiedziałabym sobie: jest później niż myślisz, nie czekaj, sięgaj po to co Cię uszczęśliwia. Nie jesteś odpowiedzialna za to jak postrzega Cię świat, ale jesteś odpowiedzialna za to jak sama siebie postrzegasz i jak przeżywasz życie.

 

3 książki, które polecam: Tylko 3? Będzie trudno :)

"Kochaj co masz" Byron Katie

"Zwyczajne kobiety, niezwykła mądrość" Rita Marie Robinson

"Rzeczywistość wyzwolona" Joga Vasisthy,

 

Moje życiowe motto brzmi:  "I to minie".
To zdanie pomogło mi przejść przez najtrudniejsze doświadczenia, świadomość że wszystko przemija przynosi spokój i ukojenie. Natomiast w chwilach radości i szczęśliwości uczy pokory, żyjesz na 100% tym co jest bo wiessz, że przeminie.

 

 

 

05-03-2020 0 242 odsłon

Polecane produkty

Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.