Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam

Anna Rogowska

087-sesja-s-net.jpg
mar0951.jpg
mar0853.jpg

OBSZAR WSPARCIA:

masaż

sesje terapeutyczne

twórczy wgląd

praca w kręgu kobiet

 

 

FORMA WSPARCIA

 1. CZAS DLA CIAŁA:
  - masaż Lomi Lomi
  - masaż miodem
  - konczowanie uszu
  - terapia czaszkowo - krzyżowa.

 2. SESJE TERAPEUTYCZNE:
  - Indywidualna praca przez baśnie:

  Sesje 1,5 h - spotykamy się 3-4 razy by dopełnić baśń, temat - na żywo lub online.

  Sesje 5h - jedno długie spotkanie, które pozwala dopełnić proces, przyjeżdżasz do mnie, by być ze sobą, to intensywna praca na wielu poziomach.

  - Powrót do siebie - sesja regeneracyjna 
  Dla kogo? Zawodowo zajmujesz się pomaganiem,czujesz się obciążona pracą z innymi ludźmi, ich historiami i emocjami, potrzebujesz zaczerpnąć energii dla siebie, jesteś w momencie zmiany życiowej, przejścia. Daj sobie czas: na ważne pytania, na odprężenie ciała, na szukanie wizji swojego życia.

 3. PRACA W KRĘGU KOBIET
  - Krąg kobiet dla terapeutek. Dla kobiet, które zawodowo zajmują się pomaganiem, dla psycholożek, terapeutek, coachek, lekarek, kobiet, które pracują z ciałem, głosem, ruchem.
  Raz w miesiącu w Warszawie spotykamy się i zasiadamy w archetypie Uzdrowicielki.

 

MIEJSCE:

 •  Warszawa
 • oraz cała Polska (online)

 

WWW: www.anna-rogowska.pl

Facebook: Dzika Kobieta. Bliskie Spotkania.

 
 

 

 

O MNIE:

 

Jestem psycholożką, terapeutką ciała i wielbicielką baśni. Pracuję z kobietami, które zawodowo zajmują się pomaganiem i potrzebują zregenerować siły. Pomagam im zatrzymać się, porozumieć ze swoim ciałem i skontaktować z tym, co zasila, by miały z czego dawać. Dla mnie źródłem siły jest kontakt z naturą, rozmowa, słuchanie swojego ciała. Odpowiedzi i wskazówek szukam w tym co pierwotne, ponadczasowe i na wyciągnięcie ręki – w snach, baśniach i sygnałach z ciała. Każda z nas ma do tego dostęp.

Uwielbiam przyrodę, gotowanie. Zbieram zioła i robię nalewki.

 

JAK PRACUJĘ?

W swojej pracy korzystam z metod terapeutycznych, coachingowych, głębokiej pracy z ciałem, z głosem, arteterapii. Czerpię ze snów, baśni i wiedzy przodków. W tym co robię, towarzyszą mi trzej Sprzymierzeńcy: Ciało, Umysł i Emocje a prowadzi Tajemnica ukryta w snach, baśniach oraz historie, które płyną z ciała.

Pracuję indywidualnie poprzez sesje terapeutyczne i sesje masażu (obecnie w Warszawie). Prowadzę autorski cykl warsztatów rozwojowych dla kobiet "Dzika Kobieta - Bliskie Spotkania" inspirowanych baśniami z książki "Biegnąca z wilkami" C.P. Estes (w różnych miastach w Polsce).

 

MOJE KORZENIE

Pochodzę z domu pod wielkim dębem w maleńkiej wsi otoczonej lasami niedaleko Buska-Zdroju. Moja osobista droga prowadzi mnie ścieżkami, które łączą ciało, umysł i ducha. Jest to droga moich własnych poszukiwań na uzdrowienie swoich ran, na problemy zdrowotne, na szukanie sensu, na odkrycie swojego potencjału.

 

Marzyłam, że znajdę wielkiego nauczyciela lub mistrza, dzięki któremu moje życie się odmieni. Jednak tym, których spotykałam, choć wiele się od nich uczyłam, nie byłam w stanie do końca zaufać. Aż w końcu po 13 latach prób, udało mi się z organicznym zrozumieniem przeczytać książkę „Biegnąca z wilkami” - przepisał mi ją jak receptę mój masażysta. I wtedy spotkałam Wielką Dawczynię Życia i Śmierci, przy niej nauczyłam się ufać sobie. A najwięcej nauczyłam się od zwykłych niezwykłych ludzi, których spotkałam na swojej drodze. Mam do tego wyjątkowe szczęście.

Ukończyłam psychologię na UMCS w Lublinie. Pięć lat zgłębiałam nurt psychologii procesu w IPP w Warszawie (psychoterapia, coaching, praca z relacją). Jestem praktykiem hawajskiej pracy z ciałem i masażu Lomi Lomi Nui (Aloha International, 200h). Ukończyłam kurs Terapii Czaszkowo-Krzyżowej (cranio-sakcral) w podejściu biodynamicznym. Korzystam z malowania intuicyjnego Vedic Art. Bliska jest mi medycyna ludowa, ajurweda, ziołolecznictwo.

Korzenie mojej pracy wyrastają z podejścia bliskich mojemu sercu nauczycieli - Arnolda Mindella i Clarissy Pinkoli Estes.

 

 

 

KWESTIONARIUSZ PORTALU NATURALNABOGINI.PL

 

Dbanie o siebie, oznacza dla mnie troszczenie się o umysł, o ciało i serce :) proste, codzienne czynności wykonywane z uważnością, tj. świeże jedzenie; sen; spacer, żeby wywietrzyć głowę; dobre myśli; marzenia; odpoczynek, przyjemności, ruch, spotkania z ludźmi, inspirujące działania.

 

Moje sposoby na regenerację

Najbardziej zbawienny jest dla mnie sen i śnienie. Do życia potrzebuję samotności i ciszy. Poza tym kojąco wpływa na mnie spacer, przebywanie w przyrodzie, patrzenie na niebo i ziemię.  Zawsze ratuje mnie kąpiel w soli z olejkiem, najczęściej w ciemności. Poza tym masaże, automasaż. I nieodzowne leżenie na podłodze i słuchanie ciała. Bardziej wykwintne sposoby to kąpiel w morzu, leżenie na ziemi, wygrzewanie się na piasku, spacer po lesie, po górach i panchakarma.

 

Do pielęgnacji ciała używam czarnego mydła Agafii (jeden produkt do mycia włosów, twarzy, ciała - idealne rozwiązanie dla mnie), naturalnych olejów i olejków, kremów jak najbardziej naturalnych.

 

Moje sposoby na dobre rozpoczęcie dnia to: ćwiczenia rozciągające, gimnastyka słowiańska, nacieranie całego ciała ostrą gąbką i naprzemienny gorący i zimny prysznic, pyszne śniadanie, afirmacje. A jak tego nie robię, to przynajmniej leżę na podłodze, żeby poczuć wsparcie od ziemi.

 

Moje sposoby na spokojne zakończenie dnia: bycie poza zasięgiem, a gdy to się nie uda to kąpiel w soli z olejkiem lawendowym w ciemności. Po ciężkim dniu świetnie sprawdza się konchowanie uszu i pępka - odpręża głowę, pojawia się w niej przestrzeń i łatwiej mi zapamiętywać sny.

 

Szkoda mi czasu na oglądanie telewizji.

 

Czuję, że mam podcięte skrzydła kiedy nie udaje mi się osiągnąć, to co chciałam.

 

Przyjaciołom polecam wszystko, co mnie aktualnie zainspiruje, np. dobre filmy.

 

Zawsze znajdę czas na ugotowanie zupy.

 

Gdybym miała znów 25 lat, powiedziałabym sobie: „Nie przejmuj się tak, odważnie sięgaj po to co chcesz, bo szkoda życia”.

 

3 książki, które polecam:

„Biegnąca z wilkami” Clarissa Pincola Estes

„Śnienie jako praktyka duchowa” Connie Caplan

„Technika uwalniania” Dawid Hawkins

 

Moje życiowe motto brzmi: Jak nie teraz to kiedy?

 

 

 

13-05-2019 0 114 odsłon
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, promocjach i artykułach na blogu.