Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna BAZA KOBIET MOCY Holistyczna pielęgnacja

Agnieszka Wyszyńska - Paluch - holistyczna...

Agnieszka Wyszyńska - Paluch - holistyczna pielęgnacja

Agnieszka Wyszyńska - Paluch
Agnieszka Wyszyńska - Paluch
Akupunktura kosmetyczna
Akupunktura kosmetyczna
próżniowy masaż twarzy
próżniowy masaż twarzy

OBSZAR WSPARCIA:

 

 • Tematyka healthy-aging obejmująca indywidualne, kompleksowe podejście do osoby. Konsultacje w ramach terapii cer trądzikowych oraz terapie wpływające na spowalnianie procesów starzenia się (słowo „terapia” ma tutaj nadrzędne znaczenie, z tego względu, że jeśli chcemy cieszyć się zdrową, piękną i młodą skórą musimy zadbać przede wszystkim o nasz organizm).
 • Zakres usług:
  - konsultacje healthy-aging,
  - terapie cer trądzikowych,
  - detoks skóry,
  - joga twarzy,
  - zabiegi: akupunktura kosmetyczna, masaż twarzy anty-aging (masaż próżniowy twarzy,  miofascioplastyka - masaż powięziowy, twarzy, szyi i dekoltu.
  - warsztaty o tematyce naturalnych metod spowalniania procesów starzenia (obejmujące naukę automasażu, ćwiczeń mięśni twarzy, naturalnej pielęgnacji oraz zasad odżywiania komórkowego oddziałującego na piękno skóry).
  - kilka razy w roku organizuję kursy na instruktorów jogi twarzy wg metody Danielle Collins Face Yoga Method oraz kursy z masażu twarzy metodą próżniową przy wykorzystaniu baniek.

STACJONARNIE:

KRAKÓW, ul. Grzegórzecka 67c/u15

Nr tel. 502 604 568

 

ONLINE:

 • możliwość umówienie się na sesję jogi twarzy czy konsultację on-line  poprzez Skype lub Facetime

 

 

www.biomedskin.pl

Facebook: Biomedskin

www.agijoga.pl

Facebook: Joga Twarzy Agijoga

 

 

 

O MNIE:

 

Z wykształcenia jestem Naturoterapeutką, instruktorką i trenerką jogi twarzy, promotorką healthy-aging. Oferuję holistyczne pakiety pielęgnacyjne, specjalizuję się w prowadzeniu terapii przeciwtrądzikowych. Opracowałam metodę terapeutyczną, w której odpowiednio dobrana dieta, detoksykacja, suplementacja oraz naturalna ziołowa pielęgnacja, wspomagają leczenie przewlekłych zmian skórnych.


Jako jedyna w Polsce posiadam kwalifikacje trenerskie do prowadzenia kursów na instruktorów jogi twarzy wg metody Danielle Collins Face Yoga Method. W całej Polsce organizuję warsztaty z naturalnych metod spowalniania procesów starzenia, o czym m.in. opowiadałam w programie telewizyjnym Dzień Dobry TVN oraz w publikacjach dla magazynów i portali o tematyce zdrowia i pielęgnacji: Yoga & Ayurveda czy Be Active.

 

A to czym się dzisiaj zajmuję jest efektem zbiegu paru wydarzeń. Kiedy kilka lat temu zdiagnozowano u mnie endometriozę, po nieudanych próbach leczenia farmakologicznego, postawiłam na dietoterapię, suplementację i detoksykację. Po dwóch latach trzymania się założonych wytycznych żywieniowych, nie tylko odzyskałam zdrowie i nastąpił regres choroby, ale moja skóra odżyła. Stała się promienna, jasna, bez zmian trądzikowych. I to właśnie skierowało moją uwagę w stronę zależności pomiędzy funkcjonowaniem organizmu a kondycją skóry. Kolejnym krokiem było zapisanie się na studia z Naturoterapii, kurs instruktora jogi twarzy oraz kolejne kursy, które dzisiaj dają mi wiedzę jak w dbać o piękno skóry w sposób naturalny i w zgodzie z naszym rytmem biologicznym.

 

 

KWESTIONARIUSZ NATURALNEJ BOGINI:

 

Dbanie o siebie, oznacza dla mnie: Równowagę na trzech poziomach obejmującą odpowiednie odżywianie, dbanie o sferę psyche oraz tylko naturalną pielęgnację.

 

Moje sposoby na regenerację: Zawsze i niezmiennie sen.

 

Do pielęgnacji ciała używam: Tylko tego co daje nam natura. Sama przygotowuję sobie kosmetyki, co do zasady nie nakładam na skórę tego czego bym sama nie zjadła.

 

Moje sposoby na dobre rozpoczęcia dnia: Powtórzę tutaj kwestię snu, dla mnie to kluczowa rzecz regeneracji mojego organizmu, jeśli wstaję wypoczęta wtedy mój dzień zawsze rozpoczyna się dobrze.

 

Moje sposoby na spokojne zakończenie dnia: Automasaż twarzy olejkami eterycznymi.

 

Szkoda mi czasu na… Złość

 

Czuję, że mam podcięte skrzydła kiedy… Już nic nie podcina mi skrzydeł. Odkąd zaczęłam robić to co robię, przekwalifikowałam się i weszłam na ścieżkę zgodną z naturą, wiem że to moja droga.

 

Przyjaciołom polecam: Życie w stylu healthy – aging.

 

Zawsze znajdę czas na: Wieczór z przyjaciółką i medytację

 

Gdybym miała znów 25 lat, powiedziałabym sobie: Zacznij robić to co robisz teraz, jakieś 10 lat wcześniej.

 

3 książki, które polecam: 100 lat samotności, Cień wiatru, Face Reading in Chinese Medicine

 

Moje życiowe motto brzmi: Piękno zewnętrzne bierze się z wypielęgnowanego wnętrza.

 

 

05-01-2019 0 480 odsłon
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, promocjach i artykułach na blogu.