Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna BAZA KOBIET MOCY Joga twarzy

Olga Szemley-Goudineau - Yogattractive

Olga Szemley-Goudineau - Yogattractive

1807-logo-face-3.jpg
wiczenie-oczy.jpg
wiczenie-usta.jpg
1807-cwiczenie2.jpg

OBSZAR WSPARCIA: autopielęgnacja twarzy i szyi bez igły i skalpela, metodą Yogattractive czyli dzięki regularnemu automasażowi i ćwiczeniom ponad 80 mięśni od obojczyków w górę. Pomagam skutecznie przy napięciach karku, czoła, oczu i szczęki.
Często zaskakująca skuteczność estetyczna łączy się z efektem leczniczym. Nie tylko naturalne zmiany wiekowe, ale także porażenia i niedowłady czy choroby tarczycy są podatne na terapię Yogattractive.

FORMA WSPARCIA:

Zarówno forma tradycyjna jak i Skype - konsultacje indywidualne, warsztaty dla kobiet w firmach i np studiach jogi, regularne zajęcia pielęgnacyjne, kursy instruktorskie. Ponadto wykłady, konferencje i pokazy metody Yogattrctive, integracje firmowe, nieformalne spotkania kobiece z okazji i bez.

 

MIEJSCE:

Jestem tam, gdzie zostanę zaproszona: zajęcia i warsztaty odbywają się w wielu Polskich miastach i miejscowościach, a pełen grafik znajduje się na www.facebook.com/pg/yogattractive/Events/.

 

 O MNIE:

Jestem nieźle zorganizowaną marzycielką, kochającą kobietą, podróżniczką, artystką, instruktorką jogi Bikram i Warm Vinyasa, a świat zna mnie głownie jako twórczynię pierwszej w Polsce holistycznej metody naturalnego anti-agingu twarzy i szyi, Yogattractive. Przez 9 lat mieszkałam w siedmiu krajach na trzech kontynentach, badając rytuały pielęgnacyjne kobiet. Dodatkowe trzy spędziłam w Cambridge, dopracowując metodę w oparciu o badania naukowe na tamtejszym uniwersytecie. Teraz w Polsce uczę automasażu j ćwiczeń twarzy i szyi, które służą także zdrowiu całego ciała. Szkolę instruktorki i przede wszystkim zmieniam podejście kobiet do urody i autopielęgnacji. Wierzę, że kobieta upiększa świat w każdym wieku! Kobiecość ma od 8 do 88 lat...

 

www: www.yogattractive.com

Facebook: www.facebook.com/yogattractive

email: olga@yogattractive.com 

tel: 507 518 616

 

 

 

KWESTIONARIUSZ NATURALNEJ BOGINI:

 

Dbanie o siebie, oznacza dla mnie: Lubienie siebie i przekonanie, że jestem warta lubienia mnie przez innych. Wypełnianie sobie głowy i serca pięknem i radością. No i oczywiście codzienny automasaż twarzy i szyi wraz z ćwiczeniami ich mięśni!

 

Moje sposoby na regenerację: Kontakt z przyrodą, choćby w postaci sadzenia roślin przed blokiem, spacer po lesie i zachwyt nad stworzeniami mniejszymi i większymi. Rozmowa z mężem przy wegańskich pysznościach.

 

Do pielęgnacji ciała używam: przede wszystkim automasażu metodą Yogattractive, bo to najlepsza terapia i odmładzanie. Uważam, że spacer, joga i taniec to dla ciała super kosmetyk. A jeśli już balsam, to własnej roboty z olejkami eterycznymi (mam ich w kolekcji niemal sto).

 

Moje sposoby na dobre rozpoczęcia dnia: joga na macie rozłożonej w mieszkaniu. Bez stania na głowie nie zaczynam dnia. Potem parę rytuałów pielęgnacyjnych i zdrowe śniadanie w ukochanym towarzystwie. Próbuję odłożyć na ten czas telefon komórkowy...

 

Moje sposoby na spokojne zakończenie dnia: banalnie, ale niezmiennie uroczo: kąpiel z automasażem twarzy różnymi technikami i film w domu, albo mniej spokojne spotkanie z przyjaciółmi i tańce. Prowadzimy z mężem bardzo gościnny dom:)

 

Szkoda mi czasu na: negatywne myśli, żale do kogoś, tworzenie sobie sztucznych problemów i zastanawianie się, czy na pewno wszyscy uważają, że jestem doskonała. Także na zbyt dużo czasu przed ekranem komputera, choć życie to wymusza.

 

Czuję, że mam podcięte skrzydła kiedy... biegam w codziennych sprawach bez przystanku i czasu na jogę i uważne bycie (kto nie ma takich dni?), kiedy jest zimno i jest smog. Kiedy nie mam czasu na sztukę (to moja pasja i drugie zawodowe wcielenie).

 

Przyjaciołom polecam… powrót do prostoty i kontakt z naturą, także w autopielęgnacji (bo to moja specjalność). Poza tym staram się słuchać i za bardzo nie wymądrzać...

 

Zawsze znajdę czas na… powiedzenie komuś miłego słowa. Bliskiemu i obcemu. No i autorski automasaż twarzy moimi ukochanymi „jeżykami” do refleksoterapii.

 

Gdybym miała znów 25 lat, powiedziałabym sobie: ale masz przed sobą ciekawe, fajne życie, szczęściara!

 

3 książki, które polecam: zawodowo: dr. Nigma Talib „Młoda bez skalpela”, prywatnie Frans de Waal „Bystre zwierzę. Czy jesteśmy dość mądrzy, by zrozumieć mądrość zwierząt?” i obejrzenie jakiegoś albumu z malarstwem, które Cię zachwyca.

 

Moje życiowe motto brzmi: bać się jak najmniej, marzyć bez ograniczeń.


14-11-2018 0 1481 odsłon
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, promocjach i artykułach na blogu.