Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam

Evelina Leśniewska

Evelina Leśniewska
Evelina Leśniewska

OBSZAR WSPARCIA:

Online: 

  • Konsultacje indywidualne dla osób na diecie roślinnej, jak i tych, kórzy o diecie roślinnej dopiero myślą 
  • Konsultacje indywidualne jak i grupy mastermind dla osób, które pragną zdrowiej żyć. Praca w ujęciu holistycznym. Przyglądamy się codziennym nawykom żywieniowym i pracujemy nad zmianą negatywnych powtarzających się schematów i/lub rozwiązujemy konkretny problem. 
  • Konsultacje medytacyjne dla osób, które chcą wejść na ścieżkę uważnego życia. 
  • Kurs online "30 dni do zdrowego stylu życia".
  • Bezpłatne wyzwania smoothies oraz sokowe. 

Stacjonarnie:

  • Warsztaty medytacyjne 
  • Medytacje księżycowe
  • Indywidualne konsultacje przy "kawie" ;) - z tych samych tematów co w opcji online. 

TEREN: Łódź i woj. łódzkie

 

 Evelina Leśniewska

 

O MNIE:

Gdybym miała określić swoje życie w kilku słowach to powiedziałabym, że jest to nieustająca podróż, w której kreuję siebie. Bo życie nie polega na tym, by siebie w nim odnaleźć, ale na tym, by tworzyć je takie, jakie pragniemy mieć. A że nasze życie jest odzwierciedleniem nas samych, naszych myśli, zachowań, przekonań, działań i wierzeń to powinniśmy zacząć właśnie od poznania i kreowania swojej osobowości.

 

Jestem fanką diety roślinnej. Moja największa zmiana (we mnie samej i jednocześnie w moim życiu) zaczęła się na początku 2014 roku, kiedy zdecydowałam się przejść na weganizm. To właśnie wtedy weszłam na ścieżkę pracy ze swoim ciałem, duszą i umysłem. Na moim blogu Vegan Island podpowiadam, jak żyć bardziej świadomie oraz jak wprowadzić do swojej codziennej diety więcej roślin. Zachęcam do zmiany nawyków żywieniowych między innymi poprzez darmowe wyzwania smoothies czy mój autorski kurs online „30 dni do zdrowego stylu życia”.

 

Jestem dzieckiem księżyca. Zniewala mnie jej uroda i niesamowicie ciekawią mnie fazy księżyca oraz magia z nimi związana. To niesamowite jak bardzo (szczególnie my kobiety) jesteśmy z nią synchronizowane.

 

Jestem rozmiłowana w medytacji i kryształach. Wejście na ścieżkę medytacyjną było dla mnie krokiem milowym. To dzięki niej odzyskałam swoją intuicję — na nowo zaczęłam słyszeć mój wewnętrzny głos. To również dzięki medytacji zaczęłam wsłuchiwać się w swoje ciało i swoją duszę. Odnajdywać spokój w trudnych oraz stresujących chwilach. Medytacja pomogła mi w leczeniu mojej alergii skórnej o podłożu nerwowym. Z wielką chęcią ją popularyzuję i uczę, jak rozpocząć samodzielną praktykę.

 

Kryształy za to fascynowały mnie od wczesnych lat. Nie za przepiękne kolory, a za ich właściwości. Bardzo mocno ze mną rezonują i mocno czuję ich energię, dlatego uwielbiam mieć przy sobie te, z którymi w danej chwili potrzebuję pracować. To dzięki miłości do kryształów zaczęłam uczyć się reiki i pracować z energią, czakrami czy praktykować jogę kundalini.

 

Wierzę, że wszystkie odpowiedzi są w nas. Wierzę w wyższą moc i energię Ziemi oraz wszechświata. Ponad wszystko wierzę, że drogą do szczęśliwego życia jest poznanie siebie i swojego autentycznego JA. To droga do życia w zgodzie ze sobą i otaczającym nas światem.

 

Wierzę, że siostrzeństwo daje moc. Wielką moc nam samym i światu. Odkąd doświadczyłam jej siły w kobiecym kręgu, zdecydowałam, że to właśnie głównie z kobietami chcę pracować. I tak właśnie dopełniła się moja druga ścieżka zawodowa.

 

Tworzę strony internetowe dla wspaniałych, silnych kobiet działających w świecie online. Bo świat online bardzo lubię i działam w nim już od lat. To również w ten sposób daję upust moje twórczej duszy.

 

www: veganisland.pl

podcast:  veganisland.pl/podcast/

FB: Vegan Island - Evelina Leśniewska

Instagram: www.instagram.com/veganisland.pl/

 

 

 Evelina Leśniewska

 

 

KWESTIONARIUSZ NATURALNEJ BOGINI:

 

Bycie spełnioną kobietą to dla mnie: Życie w zgodzie ze sobą i otaczającym mnie światem. Ufanie sobie, słuchanie swojej intuicji, odchodzenie od wszystkiego, co mi nie służy, mówienie sobie i swojemu życiu TAK, dbanie o siebie i bycie dla siebie priorytetem, pielęgnowanie swoich pasji i zainteresowań, poczucie szczęścia każdego dnia, miłość do siebie i świata, która wypełnia serce, ciało i duszę.

 

Dbanie o siebie oznacza dla mnie: Słuchanie i szanowanie swoich potrzeb; mówienie NIE temu, co nie jest dla mnie dobre lub na co nie wyrażam zgody; sen; jedzenie, które mnie odżywia, a nie tylko zaspokaja głód; medytacja, która jest jak szczotkowanie naszego umysłu; rozwój osobisty; życie w zgodzie i blisko natury; poznanie swojej miesiączki i cykliczności; dbanie o swoje finanse; świadome oddychanie; ruch; picie przynajmniej 2 litrów wody dziennie; bycie dla siebie najlepszą przyjaciółką i mówienie do siebie łagodnie oraz z wyrozumiałością.

 

Do pielęgnacji ciała używam: Oleju kokosowego, masła Shea, oleju Makadamia, scrubu kawowego, suchego olejku Nuxe.

 

Do pielęgnacji umysłu i duszy używam: Mam w sobie wielki głód wiedzy. Świat jest tak ciekawy, magiczny i ma w sobie tyle rzeczy do odkrycia. Doszłam ostatnio do wniosku, że jestem edukacyjną junky! Jeśli zainteresuje mnie jakiś temat, to próbuję się o nim dowiedzieć tyle, ile tylko możliwe. Uwielbiam czytać książki rozwojowe, często zapisuję się na różnego rodzaju kursy czy warsztaty. Słucham, czytam, oglądam, obserwuję, zapisuję, rozmawiam. To zdecydowanie pielęgnuje mój umysł. Do pielęgnacji duszy przede wszystkim używam medytacji oraz dziennika, w którym stosuję technikę swobodnego pisania. To najlepszy dla mnie sposób komunikowania się z moją duszą (ale nie tylko). Bardzo pomaga mi też kontakt z naturą. Przebywając na świeżym powietrzu czuję, że wszystko się we mnie łączy i harmonizuje.

 

Szkoda mi czasu na: Sprzeczki i kłótnie.

 

Czuję, że mam podcięte skrzydła, kiedy: Ktoś we mnie nie wierzy.

 

Relaksuje mnie: Kąpiel, medytacja, masaż, czytanie książek, filmy i seriale na Netflix, spokojna muzyka np. ta w stroju 432Hz, mantry śpiewane jak np. Ra Ma Da Sa lub dźwięki pianina, a także olejki eteryczne.

 

Mój poranek wygląda zazwyczaj tak: Pobudka między 6:00 a 7:00 rano. Przez chwilę, przeglądam co nowego w świecie online (niestety). Wstaje i biorę tabletkę, z którą wypijam pierwszą szklankę wody o temperaturze pokojowej. Następnie przygotowuję sobie wodę z cytryną lub imbirem i cytryną albo jedną z moich ulubionych herbatek Yogi. Idę umyć twarz chłodną wodą i siadam do medytacji. Zazwyczaj medytuję z moją ulubioną aplikacja Headspace, czasem medytuję bez prowadzenia, a czasami wyszukuję czegoś ciekawego na YouTube. Medytacja zajmuje mi między 10 a 20 minut w zależności, co mam danego dnia do zrobienia. Po medytacji wypijam przygotowaną wcześniej wodę lub herbatkę i tak jeszcze siedzę sobie w ciszy przez następnych kilka minut. Potem idę wziąć prysznic, ubieram się i jeśli wychodzę z domu lub mam jakieś spotkania to robię lekki makijaż. Na koniec zabieram się za przygotowanie śniadania. Najczęściej robię owsiankę lub smoothies. Rzadziej kanapeczki z wegańską pastą albo hummusem i dużą ilością warzyw.

 

Mój wieczór wygląda zazwyczaj tak: Zaczynam od przygaszenia świateł. To znak dla mojego ciała, że już pora na wyciszenie. Zazwyczaj biorę 20 - 30-minutową kąpiel lub dłuższy prysznic. Często oglądam w tym czasie coś na YouTube. Na przykład jakiś inspirujący czy motywujący wykład, wywiad lub odcinek albo dwa kogoś z moich ulubionych vlogerów. Jak mam więcej czasu i chęci to nakładam na twarz maseczkę. Po kąpieli lubię wsmarować w ciało olejek i założyć wygodną piżamę. Przed położeniem się do łóżka zaparzam ziołową herbatkę. Najbardziej lubię te relaksujące. Zanim zasnę lubię obejrzeć też jakiś serial czy film albo poczytać książkę.

 

Przyjaciołom polecam: Hmm… chyba wszystko, co mnie inspiruje lub po prostu świetnie na mnie działa. Podrzucam też im wiele rzeczy, które wiem, że lubią lub mogę ich zaciekawić czy do czegoś się przydać. W dużej mierze są to przede wszystkim książki, wywiady, wykłady, blogi, vlogi, kursy czy warsztaty. Jednym słowem przeważa tematyka rozwojowa, ale też i biznesowa (bardzo to lubię i przychodzi mi to z łatwością).

 

Zawsze znajdę czas na: Drzemkę.

 

Gdybym miała znów 25 lat, powiedziałabym sobie: „Zaufaj sobie”.

 

3 książki, które polecam: „Biegnąca z wilkami. Archetyp Dzikiej Kobiety w mitach i legendach” Clarissa Pinkola Estés;

„Cztery umowy” Miguel Ruiz Don;

„Sapiens. Od zwierząt do bogów” Yuval Noah Harari

 

Moje życiowe motto brzmi: „Nie wierz we wszystko co myślisz”.

 

 

 

11-09-2018 0 533 odsłon
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, promocjach i artykułach na blogu.