Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna BAZA KOBIET MOCY Relaksacja / zarządzanie stresem

Magdalena Marek - relaksacja i zarządzanie...

Magdalena Marek - relaksacja i zarządzanie stresem

magdalena-marek-r.jpg
magdalena-marek-relaksacja.jpg
magdamarek-drzewoo.jpg

OBSZARY WSPARCIA:

 • RELAKSACJA
 • ZARZĄDZANIE STRESEM

 

 ONLINE

 • Sesje indywidualne Soul Body Fusion® - metoda ta w prosty i łagodny sposób wzniesie Cię na wyższy poziom świadomości i wzmocni intuicję. Sprawdź link tutaj: Sesja Soul Body Fusion
 • Konsultacje indywidualne z holistycznego zarządzania stresem - dzięki nim zidentyfikujesz swoje stresory, przyjrzysz się reakcjom ciała na stres, zbudujesz lepszą relację ze sobą i nauczysz się przejmować kontrolę nad stresem.
 • Bezpłatne wyzwania. Najbliższe wyzwanie dla Hashimotek #oswajamHashi odbędzie się 14-16 stycznia 2019. Zapiszesz się tu: LINK DO WYZWANIA

 

STACJONARNIE

 • Pulsing - holistyczna metoda dochodzenia do zdrowia, dzięki której możemy odkryć swój związek ze sobą i z naturalnym rytmem życia. Działa na wszystkich poziomach - ciała, umysłu, emocji i ducha. Delikatne kołysanie przypomni Ci pobyt w łonie matki, gdzie było bezpiecznie, łagodnie i przyjemnie.
 • Shiatsu - japoński masaż, który łączy w sobie tradycyjną medycynę dalekowschodnią z nowoczesnymi technikami. Nie zatrzymuje się tylko na fizycznej powłoce, ale oddziałuje także na umysł i emocje - jest świetnym sposobem na uwolnienie nie wyrażonych wcześniej stresów i napięć. Harmonizuje przebieg energii życiowej.
 • E.S.E.T.® - metoda odprężająca mięśnie szczęki i wyrównująca staw skroniowo-żuchwowy. Pomocna m.in. przy zaciskaniu zębów, "strzelaniu" w szczęce podczas jedzenia czy nocnym zgrzytaniu zębami. Blokady w stawie skroniowo-żuchwowym powstają wskutek stresu, wypadku lub skomplikowanego zabiegu dentystycznego.

 

Sochaczew, ul. Gawłowska 38

tel. 881 206 636

 

www.dobroznatury.pl

https://www.facebook.com/dobroznatury/

https://www.instagram.com/magdalenamarek_/

 

 

 

O MNIE:

 

Jestem naturoterapeutką. Pomagam kobietom dbać o swoje ciało, duszę i umysł. Uczę jak skutecznie się relaksować, nawiązać lepszy kontakt ze sobą, uwalniać napięcia i umiejętnie zarządzać stresem.

 

Zajmuję się tym, dlatego że sama kiedyś nie potrafiłam oswoić swojego stresu. Przeżyłam poważny życiowy kryzys, podczas którego straciłam sens istnienia.

 

W najtrudniejszym dla mnie czasie pomogły mi szczere rozmowy z terapeutką, treningi uwalniania emocji, relaksacja, ćwiczenia uważności, oddychania oraz bliski kontakt z przyrodą. To właśnie wtedy zacieśniłam więź z ziemią - zaczęłam aktywnie spędzać czas w swoim warzywnym ogródku i na łąkach pośród upojnie pachnących ziół. Odżyła moja dziecięca miłość do Natury. Zobaczyłam jak wiele mnie, kobiecie, ma ona do zaoferowania. Znowu pokochałam rozwieżdżone niebo, pomarańczowe wschody i zachody słońca. Zobaczyłam, jaki wpływ ma na mnie księżyc.

 

Zrozumiałam, że:

 • każda z nas jest częścią Natury, jest zależna od jej praw;
 • każda z nas składa się nie tylko z ciała, duszy i umysłu, ale także z systemu energetycznych czakr i meridianów;
 • nasz sposób myślenia oraz przekonania na własny temat mogą wzmacniać lub osłabiać organizm;
 • nieumiejętne zarządzanie stresem może upośledzać system odpornościowy oraz pozbawiać organizm życiodajnej energii Qi.

Kiedy poczułam, że mocno stoję za sterami okrętu, którym płynę przez życie, podjęłam edukację w zakresie terapii naturalnych oraz metod zarządzania stresem.

 

W swojej pracy wykorzystuję także wiedzę m.in z zakresu psychoneuroregulacji, technik relaksacyjnych, wizualizacji, medytacji, metody Silva Life System oraz Soul Body Fusion, psychologii zdrowia, coachingu dobrostanu oraz technik pracy z ciałem.

 

 

 

 

KWESTIONARIUSZ NATURALNEJ BOGINI

 

Dbanie o siebie, oznacza dla mnie:  Dbanie o ciało, umysł i duszę. Słuchanie swojej intuicji. Zwracanie uwagi na sygnały płynące z ciała. Umiejętność zapytania siebie “czego tak naprawdę chcę w życiu, co jest moim marzeniem?” a następnie zamiana marzenia w cel i stworzenie planu jego realizacji.

 

To także umiejętność zatrzymania się i odpuszczenia, kiedy widzę że nadmiar obowiązków mnie przerasta.

 

Moje sposoby na regenerację:  Czerpanie energii z natury - przebywanie i praca w moim ogrodzie, bieganie boso, długie spacery, przytulanie się do bliskich i do drzew, świadomy oddech, medytacja.

 

Do pielęgnacji ciała używam: Naturalnych kosmetyków. Staram się używać tych o najprostszym składzie. Kiedy mam czas, sama przygotowuję sobie kosmetyki - np. peeling cukrowo-cynamonowy z dodatkiem oleju ze słodkich migdałów, balsam pomarańczowy z masłem shea, świece do masażu ciała z eko wosku sojowego.

 

Moje sposoby na dobre rozpoczęcia dnia:  Co jakiś czas zmieniam swoje poranne rytuały. Aktualnie rozpoczynam dzień od sesji oddechowej metodą Wima Hofa, a następnie robię kilka ćwiczeń i idę pod chłodny prysznic.

 

Moje sposoby na spokojne zakończenie dnia:  Co wieczór symbolicznie zamykam dzień i robię krótkie podsumowanie tego, co się wydarzyło. Zastanawiam się jakie lekcje przyniósł on dla mnie i czego nowego się nauczyłam. Przypominam sobie rzeczy, za które jestem wdzięczna. Spokojne zakończenie dnia to także ramowe zaplanowanie dnia następnego.

 

Szkoda mi czasu na… oglądanie telewizji i czytanie plotkarskich portali.

 

Czuję, że mam podcięte skrzydła kiedy…  kiedy przejmuję się opinią innych.

 

Przyjaciołom polecam…  Podążanie za marzeniami. Polecam im także, aby spróbowali spojrzeć na siebie w bardziej życzliwy i przyjazny sposób.

 

Zawsze znajdę czas na…  Chwilę uważności, świadomy oddech, zabawę z synkiem.

 

Gdybym miała znów 25 lat, powiedziałabym sobie:  Pamiętaj, że jesteś wartościową kobietą. Nawet po najgorszej burzy wyjdzie słońce.

 

3 książki, które polecam: 

David R. Hawkins “Technika Uwalniania”

Louise Hay “Możesz uzdrowić swoje życie”

Grzegorz Pawłowski "Oddech. Oddychaj świadomie, żyj pełniej"

 

Moje życiowe motto brzmi:  “Jeśli wierzysz, że coś możesz lub czegoś nie możesz - zawsze masz rację” Henry Ford

 

 

11-01-2019 0 412 odsłon
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, promocjach i artykułach na blogu.