Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna BAZA KOBIET MOCY

Samia Mja - Mamaloona

Samia Mja - Mamaloona

fot. Anita Suchocka
fot. Anita Suchocka
fot. Malwina Krupa
fot. Malwina Krupa
fot. Malwina Krupa
fot. Malwina Krupa
Moon mandala
Moon mandala
fot. Anita Suchocka
fot. Anita Suchocka
fot. Anita Suchocka
fot. Anita Suchocka
fot. Malwina Krupa
fot. Malwina Krupa
nalu-338.JPG

OBSZAR WSPARCIA:

Oprowadzam kobiety po ich wewnętrznym wszechświecie.

 

FORMA WSPARCIA:

 • sesje 1:1 trwające 1,5 h // cena 290 zł. Przed spotkaniem wysyłam krótki formularz, który jest dla mnie rozeznaniem i wskazówką w jakim kierunku poprowadzić nasze spotkanie. Pracuję używając różnych narzędzi - relaksacja, medytacja, Tarot, karty oracle. Celem naszego spotkania jest rozpoznanie blokad energetycznych, które nie pozwalają pójść dalej, realizować siebie. Towarzyszę kobiecie w procesie transformacji, jeśli potrzebuję to daję wskazówkę, nakierowuję, ale nie podaję gotowych odpowiedzi ponieważ głęboko wierzę i wiem, że potrzebujemy dość do nich same.
 • miesięczny program 1:1 // 4 spotkania - raz na tydzień po 1,5 h // + audiomedytacje i materiały do pracy własnej // 1200 zł
  WĘDRÓWKA PO KRAINIE CYKLU MENSTRUACYJNEGO - w czasie naszych spotkań rozpracowujemy przekonania, które blokują swobodny przepływ energii cyklu menstruacyjnego - dotyczą one kobiecości, cielesności, seksualności, miesiączki. Łączymy się z każdą fazą cyklu, uczę kobiety jak można czerpać z każdej z nich. Jeśli gdzieś znajduje się zastój to pochylamy się nad tym wspólnie i odkrywamy to co stoi nam na przeszkodzie. Celem tego osobistego programu jest nakierowanie kobiety na ścieżkę świadomego cyklu menstruacyjnego, towarzyszenie jej, odpowiadanie na pytania, poszerzenie jej doświadczenia w byciu kobietą.
 • PROGRAMY ONLINE - regularnie wychodzę z propozycją wzięcia udziału w programach online, które zahaczają o tematykę i praktyki, które sama zgłębiam. Do tej pory miały miejsce takie programy jak:
  LUNARNA PODRÓŻ W GŁĄB CYKLU
  KREW MENSTRUACYJNA JAKO NARZĘDZIE TRANSFORMACJI
  ŚLADAMI BOGINI - odkryj boginie w sobie
  78 DNI Z TAROTEM - program dla kobiet rozpoczynających pracę z kartami. Tarot jest dla mnie narzędziem do komunikacji ze swoją intuicją.
 • SABAT KOBIET - to wydarzenie, które współtworzę wraz z 3 innymi kobietami. Organizujemy retreaty dla kobiet, podczas których można doświadczyć ceremonii, inicjacji, kobiecych kręgów. Kameralne sabaty odbywają się zimą, wiosną i jesienią, natomiast latem Sabat jest większy, jest otwarty również na obecność dzieci i ma formułę bardziej towarzyską niż procesowo-warsztatową.

 

STRONA - www.mamaloona.pl

 

GRUPA NA FB >>>Wyspa Kobiecości na oceanie cykliczności<<< gdzie odbywają się regularne transmisje live, medytacje i rytuały z okazji nowiu/pełni

https://www.facebook.com/groups/283429215838255

 

GRUPA NA FB >>>MOON MANDALA<<< to przestrzeń dla kobiet, które decydują się na pracowanie i obcowanie z narzędziem jakim jest moon mandala.

Służy ono do obserwacji samej siebie, do podążania i odczuwania siebie jako istoty cyklicznej. Możemy obserwować występowanie swojej miesiączki w odniesieniu do faz księżyca etc.

https://www.facebook.com/groups/332324590660123/

 

FUNPAGE -  https://www.facebook.com/mamaloona.jardin/

 

INSTAGRAM - https://www.instagram.com/samia.mamaloona/

 

KANAŁ YOUTUBE - https://www.youtube.com/channel/

 

 

 

 

 

O MNIE:

Jestem kobietą, która czuje, bacznie obserwuje rzeczywistość i uczy się od Natury.
Jestem kobietą, która odkryła potencjał drzemiący w kobiecości - poznaję go i pragnę przypominać kobietom, że one również to w sobie noszą. Kocham doświadczać ciałem, zmysłami i równie bardzo uwielbiam odbywać głębokie podróże do wewnętrznych i równoległych wymiarów co nieustannie pokazuje mi, że świat jest nieskończenie wielki i zróżnicowany. Jestem częścią wielkiej całości i staram się to celebrować każdego dnia. Odkrywam łączność i komunikację ze światem roślin, zwierząt, z żywiołami, z ciałami niebieskimi. Zanurzam się w relacje a czasem po prostu lubię położyć się spać, pozwolić sobie na odpłynięcie w krainę snów. Jestem kobietą cykliczną, czuję się połączona i podekscytowana tym czym jest życie.

 

Czuję, że odkryłam swoje powołanie i z otwartym sercem przy jednoczesnym zapuszczeniu korzeni w głąb Ziemi zdecydowałam się przewodniczyć kobietom w ich transformacjach, w odkrywaniu ich potencjału, w budzeniu się do przeżywania życia w pełni. Pragnę zwrócić uwagę na mądrość naszego cyklu menstruacyjnego, na mądrość naszych ciał, uwrażliwić kobiety na słuchanie intuicji. Tworzę przestrzeń kobiecych spotkań zarówno w przestrzeni wirtualnej jak i w rzeczywistości materialnej.

Fascynują mnie nasze bogate wewnętrzne krainy i staram się stwarzać okazje do podróży w głąb. Robię to dlatego ponieważ czuję i wiem, że kiedy każda z nas to odkryje w sobie to zaczniemy z większą świadomością dbać o siebie, o bliskich, o nasze dzieci, o naturę i o naszą planetę.

Bogini budzi się w każdej z nas a ja pragnę asystować kobietom w tym procesie.

 

Pomagam kobietom gotowym na osobistą przemianę, chcących doświadczyć osobistej transformacji i otwarcia na swoje wewnętrzne przewodnictwo. Kobietom, które czują w sobie Wiedźmę, ale jeszcze nie wiedzą jak się z nią skomunikować, jak z nią rozmawiać i jak się od niej uczyć.

 

 

 

 

KWESTIONARIUSZ NATURALNEJ BOGINI:

 

Dbanie o siebie, oznacza dla mnie: bycie w kontakcie ze sobą, słuchanie swoich potrzeb, nie  ignorowanie podszeptów intuicji. To odpowiednia ilość snu i jedzenie, które dodaje nam energii. To przebywanie w gronie osób, które nas wspierają, odcinanie toksycznych relacji, pozwalanie sobie na zakończenia i nowe początki. Dbanie o siebie to traktowanie siebie jak kochankę, przyjaciółkę, nauczycielkę, matkę.

 

Moje sposoby na regenerację: przede wszystkim SEN. A później w zależności od tego czego aktualnie potrzebuję. Może to być np. przebywanie w bliskości z naturą, z żywiołami, taniec, bieganie z psem, zabawa z córką, spotkanie z przyjaciółkami, cisza, praktyka medytacyjna lub rytuał, zajrzenie w głąb siebie, a czasem po prostu wyjście na imprezę i posłuchanie muzyki, która mnie niesie w tańcu.

 

Do pielęgnacji ciała używam: najlepiej działa na mnie oceaniczna, słona woda i Słońce :) uwielbiam też kosmetyki marki OKORO. Ciało smaruję olejem konopnym lub sezamowym.

 

Moje sposoby na dobre rozpoczęcia dnia: Najczęściej dzień zaczynam od zapisania snu w notesie. Regularnie prowadzę dziennik snów - to moja ukochana praktyka! A poza tym... uwielbiam pić kawę! To dla mnie akcent, który sprawia, że od razu zaczynam inaczej  wibrować. Zapach kawy z kardamonem, dźwięk kawiarki na kuchence a później te kilkanaście minut z czarnym napojem, mmmm...
Doceniam również poranne spacery z psem do lasu za domem i przywitanie się z otaczającą mnie naturą.

 

Moje sposoby na spokojne zakończenie dnia: ostatnimi czasy jest to oglądanie na projektorze Muminków z naszą małą córeczką, wyjście na nocny spacer z psem, picie ciepłych ziół i odcięcie się od trybu online ;)

 

Przyjaciołom polecam… przyjazd do mojego domu i wspólne pójście w góry.

 

Zawsze znajdę czas na… bycie z moim ukochanym.

 

Gdybym miała znów 25 lat, powiedziałabym sobie: wszystko jest dobrze, jesteś na swoim miejscu i zaraz odkryjesz kim jesteś i co będziesz robić

 

3 książki, które polecam:

klasyk - "Biegnąca z wilkami"

"Wenus Maria Fatima. Jak rozkosz zmysłów stała się sprawą szatana", Gernot i Ekkehart Rotter

"Śnienie jako praktyka duchowa", Connie Kaplan

 

Moje życiowe motto brzmi: Nie stawiaj oporu życiowej fali tylko naucz się serfować i pływać w głębokiej wodzie.

 

 

16-02-2019 0 646 odsłon
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, promocjach i artykułach na blogu.