Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna CZYTELNIA OSOBY

Aleksandra Szymańska - osteopatia, wyrównanie...

Aleksandra Szymańska - osteopatia, wyrównanie balansu na poziomie psycho-fizyczno-energetycznym

OBSZAR  WSPARCIA:

Osteopatia

Przywracanie balansu na obszarze psycho-fizyczno-energetycznym

 

Wspieram w odnalezieniu na nowo zdrowia i witalności - od ciała fizycznego poprzez mentalne aż po energetyczne, albo w odwrotnej kolejności.

 

 

ZAKRES OFERTY:

Główny zakres mojej pracy to:

  • dolegliwości bólowe,
  • zaburzenia funkcjonowania narządów,
  • choroby przewlekłe,
  • zaburzenia kobiece, zaburzenia cyklu, niepłodność, endometrioza, mięśniaki itd,
  • wspieranie kobiety podczas ciąży oraz praca z dziećmi po trudnych porodach, po cesarkach, wcześniaki i inne problemy,
  • dolegliwości psychosomatyczne, depresje, nerwice itp.
  • niespecyficzne, często niewyjaśniane problemy oraz schorzenia, w których medycyna konwencjonalna nie wystarcza

 

 

MIEJSCE:

Gabinet Osteopatii Grin

Łódź

ul.Klonowa 8

 

 

LINKI:

www.grin.com.pl

Facebook: facebook.com/GabinetOsteopatiiGrin 

 

 

O MNIE:

Jestem niespokojnym duchem, mój żywioł to wiatr, nosi mnie raz tu.. raz tam..

porywa mnie praca blisko ziemi, kontakt z roślinami i zwierzętami, grzebanie paluchami w grządkach, latanie na bosaka..., albo bezkarne leżenie w trawie, w towarzystwie moich kotów. Kocham czuć się blisko siebie, zbierać zioła, które podpowiada mi intuicja, czuć swój cykl, doświadczać faz księżyca, siedzieć przy ogniu, dbać o sad, robić przetwory i patrzeć na naturę - podziwiać jak świetnie umie się adoptować do każdej sytuacji, jak wszytko się rozwija, dojrzewa, karmi, a potem  spokojnie zasypia i umiera, zataczając cykl. Próbuję to przenosić na swoje życie, uczyć się zaufania i podążania za rytmami.

 

Moja praca w gabinecie ma z tym wiele wspólnego, gdyż właśnie będąc blisko natury i odkrywając kolejne zakamarki duszy, łatwiej mi pomagać pacjentom.

 

Moje działania mają swój początek w konfrontacji, którą przyniosło mi moje ciało i dusza – ponieważ chorowałam wiele lat mojego życia. Nie było lekko, więc zaczęłam poszukiwania - najpierw na szkoleniach typowo medycznych, poznając różne podejścia terapeutyczne, powoli odkrywając, że to nie wystarczy, że muszę sięgnąć głębiej – do pracy wewnętrznej, zarówno psychologicznej, jak i bardziej energetycznej. Tam znalazłam sporo ważnych puzzli,  potrzebnych do głębszego zrozumienia siebie i tego co ciało mi komunikowało, a potem poszło to jeszcze głębiej, aż odkryłam swoją wewnętrzną uzdrowicielkę. I to dopiero był strzał w dziesiątkę. Tym samym wiele z problemów udało mi się rozwiązać, choroby nieuleczalne -  zniknęły. Podążam za tym, dzień za dniem badam jak się ze sobą dogadywać, żeby uwolnić wieloletni ból, zarówno ten fizyczny jak i psychiczny. Dzięki tym doświadczeniom łatwiej mi zrozumieć jak trudno jest być tym, kto sie kładzie na leżankę, zrozumieć lęki, niepokoje i wątpliwości doświadczane w procesie leczenia. Jednak zawsze dostrzegam mądrość naszego ciała, które poprzez chorobę, chce nam pokazać ważne aspekty naszego życia, zawsze chcąc dla nas jak najlepiej.

 

Obserwuję człowieka jako całość, z całą jego historią, z całym bagażem doświadczeń. Poszukuję przyczyn wywołujących problem i szukam możliwości, aby dać organizmowi szansę na jak najsprawniejsze przywrócenie równowagi.

 

Wypracowałam własną formę terapii, ukształtowaną na bazie wiedzy z dziedzin typowo naukowych, czyli osteopatii, fizjoterapii, psychologii, po bardziej paramedyczne jak ziołolecznictwo, psychoenergetykę i inne podróże w głąb duszy. Jednak w największej części to praca na bazie własnych wewnętrznych odkryć, które doprowadziły mnie do moich uzdrowień. Tym właśnie staram się dzielić i  próbuję ułatwiać ten proces osobie, która do mnie dociera.

 

Ten, kto przychodzi na zabieg, prowadzi mnie w procesie przywracania go do jak największej równowagi psychofizycznej, bo to jego głęboka wiedza ma dokładne informacje gdzie jest odpowiedź i co trzeba zrobić, żeby pomóc.

 

 

 

 

KWESTIONARIUSZ PORTALU NATURALNABOGINI.PL

 

Dbanie o siebie, oznacza dla mnie:

Łagodność w stosunku do siebie, swoich doświadczeń, błędów, słuchanie  czego potrzebuję i podążanie za tym, pozwalanie sobie na całe spektrum emocji.

 

Moje sposoby na dobre rozpoczęcia dnia: 

Zawsze na powitanie  dnia mam   w łóżku wizytę mojej kotki - Winter, która usilnie domaga się, że czas już wstawać, bo miska pusta...  zrobi wszytko, aby ten cel uzyskać i zawsze wywołuje uśmiech na mojej zaspanej twarzy.

 

Moje sposoby na spokojne zakończenie dnia: wdzięczność za to, co przyszło tego dnia.

 

Szkoda mi czasu na… robienie rzeczy, które wynikają z powinności, a które nie współgrają ze mną.

 

Czuję, że mam podcięte skrzydła, kiedy… ostatnio tego nie czuję. Uczę się być w każdym doświadczeniu, które do mnie przychodzi, ufając, że jest dla mnie idealne.

 

Moje sposoby na regenerację: praca z ziemią, uprawa własnych roślin od nasionka do nasionka, dbanie o sad, a potem korzystanie z jego darów.

 

Przyjaciołom polecam… wyrwanie się z Matrixa:)

 

Zawsze znajdę czas na… przytulanie się z kotami i dobrą kawę.

 

Gdybym miała znów 20 lat, powiedziałabym sobie: Rób to co robisz dziewczyno i smakuj to, nic nie zmieniaj!   

 

3 książki, które polecam:

  • „Biegnaca z wilkami” - Estes Pinkola Clarissa
  • „Rozmowy z bogiem” - Neale Donald Walsch
  • „Ścieżki snów” -  Marie - Louise von Franz

Moje życiowe motto brzmi:  

„Życie nie zawsze jest po Twojej myśli, ale zawsze po Twojej stronie.” - zasłyszane od jednej cudownej kobiety.

 

 

 

 

 

31-03-2020 0 1078 odsłon
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.