Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna CZYTELNIA Patronaty

Art of Healing - targi i konferencja dla...

Art of Healing - targi i konferencja dla pasjonatów zdrowego życia

74941649-3021293317986980-6767487493948455200-.jpg

Art of Healing – to targi i konferencja dla pasjonatów zdrowego życia. 2 edycja odbędzie się 19-20 września 2020 r., w warszawskim Koneserze. Czeka Cię 2 dni eksperckich wykładów, ponad 100 wystawców, strefa healing/zabiegowa, strefa zdrowego jedzenia i relaksu.

 

 

Misja

Naszą misją jest prezentowanie całego spektrum naturalnych metod dbania o zdrowie, podnoszenia witalności, poziomu energii zarówno ciała, jak i ducha. Na zdrowie patrzymy holistycznie. Wyznajemy zasadę brania odpowiedzialności za swoją kondycję. Pokazujemy, gdzie spotyka się starożytna wiedza z nowoczesnymi technologiami. Promujemy twierdzenie i pokazujemy sposoby na utrzymywanie swojego ciała oraz umysłu w permanentnej, doskonałej kondycji bez obaw o choroby i bez zadyszki.

Art of Healing to definicja zdrowia.

 

Obszary tematyczne: medycyna naturalna, suplementacja, slow life, eco lifestyle, fitoterapia, urządzeniami medycyny XXI, rozwój świadomości, psychologia, medytacja, enteogeny.

 

 

Targi art of healing

Targi AOH to ponad 100 wystawców z produktami prozdrowotnymi, naturalnymi i ekologicznymi kosmetykami, żywnością, odzieżą; suplementami, ziołami, urządzeniami medycyny XXI, Biorezonansem, Biofeedbackiem, SCIO, wydawnictwami i czasopismami dot. zdrowia i rozwoju, świadomości i psychologii.

 

Konferencje/warsztaty

Część konferencyjna i warsztatowa to ponad 30 godzin wykładów i warsztatów z mentorami, terapeutami, naturopatami o ogólnopolskiej sławie. Tematami są m.in. dieta dla mózgu, długowieczność, epigenetyka, mikrobiota jelitowa, anti aging, psychobiologia, pogłębianie świadomości, zastosowanie psychodelików w terapii, konopie w medycynie, ekologiczny dom, mindfulness i techniki relaksacyjne, uzdrawianie poprzez ruch.

 

Konsultacje / zabiegi

W części targowej znajdzie się strefa healing: konsultacji i zabiegów, w której poznasz działanie wielu urządzeń terapeutycznych na własnej skórze np. Bemer, sprezentujesz sobie masaż, czy porozmawiasz ze specjalistami medycyny chińskiej, zielarzami, psychodietetykami.

 

Strefa relaksu

Przestrzeń targowa to także strefa relaksu, zachęcająca do siebie zapachami zdrowego jedzenia i aromatycznej kawy. Znajdziesz tu wygodne pufy, leżaki i mini wystawę sztuki.

 

Sprawdź program: healing.com.pl/

 

Tańsze bilety w przedsprzedaży: https://linkd.pl/zf2z

 

 

 

 

13-07-2020 0 61 odsłon

Polecane produkty

Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.