Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna CZYTELNIA PATRONATY

Projekt SELFLOVE na Cichej 23

Projekt SELFLOVE na Cichej 23

1.jpg
2.jpg
projekt-selflove.jpg
dsc09742.jpg
dsc-3061.jpg

Jedyny taki event, gdzie zaopiekujesz się kompleksowo zarówno swoim ciałem, jak i duszą. Projekt SELFLOVE jest  znane z organizowania Kobiecych Weekendów, podczas których dba się o Wellbeing na najwyższym poziomie.

 

O Projekcie SELFLOVE i jego założycielkach możcie przeczytać w TYM ARTYKULE.

 


W związku z tym, że wszystkie miejsca na tegoroczne wyjazdy zostały wykupione, organizatorki postanowiły zorganizować Kobiecy Dzień, czyli  wyjazd „w pigułce”.

Spotkanie na Cichej 23 rozpocznie się wspólną 1,5-godzinną jogą, podczas której popracujecie nad oddechem, wyciszeniem oraz skupicie się na zachodzących zmianach w Waszych ciałach. Praktyka kierowana jest do osób na każdym etapie zaawansowania, również dla osób początkujących pod czujnym (i łaskawym) okiem prowadzącej - cudownej Marii Janiec.

Następnie Marta Kucińska (Yoga Piękna) zabierze Was w świat ćwiczeń, masażu i pielęgnacji twarzy, które poprawiają owal, ujędrniają policzki, likwidują "podwójny podbródek", wzmacniają okolicę oczu oraz wygładząją czoło.

Będzie także przepyszne jedzenie! Tym razem w wersji roślinnej, ze szczyptą magii. O jedzenie podczas spotkania zadba Kasia z Vegushka Food.

1 - Ciało, 2 - twarz, a teraz 3 - .... dusza!

Duszą zaopiekuje się Joanna Kowalik, która poprowadzi warsztat wprowadzający do praktyki mindfulness, Będziecie doświadczać i uczyć się uważności. W związku z tym, możecie się spodziewać zarówno teorii ( jak np. definicji i historii pojęcia Mindfulness, jej technik, istoty uważnego „tu i teraz”) ale i praktyki (np. ćwiczeń na uważność  czy na uważne słuchanie). Do tego wspólne rozmowy, medytacje i o wiele więcej.

A to wszystko będzie odbywać się w jednym z najpiękniejszych miejsc w okolicy Warszawy. Event Place Cicha 23 to idealne i magiczne miejsce, gdzie można naładować baterie. Ostatnia enklawa spokoju i natury przy dżungli stołecznego miasta, od którego centrum oddalona jest tylko 20 minut jazdy samochodem. Nie wierzysz? Przyjedź, sprawdź, a my gwarantujemy, że zakochasz się tak samo jak my!

Dla każdej uczestniczki bedzie przygotowany pakiet powitalny, a w nim wyjątkowe prezenty  partnerów wydarzenia, m.in. Zojoelixirs, Moonholi, Plantule, Hempjuice, naturalnabogini.pl

 

 

LINK DO SZCZEGÓŁOWEGO OPISU WYRADZENIA I PROGRAMU

 

LINK DO ZAPISÓW

 

KONTAKT DO ORGANIZATORÓW

tel.: +48 693 648 267 (Aga)

tel.: +48 881 528 309 (Ola)

e-mail: projektselflove@gmail.com

 

 

 

 

18-09-2020 0 49 odsłon

Polecane produkty

Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.