Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna CZYTELNIA

Piękno zaczyna się w środku - eliksiry ZOJO

Piękno zaczyna się w środku - eliksiry ZOJO

img-1668-copy.jpg
img-1021-copy.jpg
zojo-sb-22.jpg
img-1045-copy.jpg
img-0339-copy.jpg
zojo-smoothie-01-6.jpg
img-0032-copy.jpg

ZOJO Beauty Elixirs, czyli...

 

...naturalne, organiczne blendy adaptogenów, ziół znanych w medycynie chińskiej i ajurwedzie oraz superfoods dla zdrowia, ciała, ducha, energii i URODY OD WEWNĄTRZ. Stworzyliśmy nasze eliksiry z czystych, naturalnych składników - niezwykłych i znanych od lat w roślinnej medycynie naturalnej.

 

Połączyliśmy przyprawy, zioła i najlepsze adaptogeny w gotowe, idealnie zbilansowane mieszanki. Nasze naturalne eliksiry piękności są wegańskie, wolne od GMO, laktozy i glutenu, a także wszelkich sztucznych konserwantów czy barwników.

 

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO?

 

Nasza historia zaczęła się gdy nasza założycielka – kobieta biznesu i zapracowana mama – zaczęła czuć się przeciążona stresującym i toksycznym stylem życia, który dotyka nas wszystkich. Była wypalona, zmęczona i zestresowana. Wszyscy wiemy, jakie to uczucie, kiedy żongluje się jednocześnie zbyt wieloma piłeczkami.  Była również bardzo zaniepokojona żywieniowymi przyzwyczajeniami swojej małej córki, która wypowiedziała prawdziwą wojnę warzywom. Wyobrażenie córki o zdrowym obiedzie sprowadzało się do smażonych w głębokim tłuszczu frytek lub naleśników z kremem czekoladowym.  Uzupełnianie diety dostępnymi na rynku suplementami i zafundowanie organizmowi zawartych w nich jeszcze bardziej chemicznych składników, sztucznych środków smakowo-zapachowych i słodzących, nie jest żadnym rozwiązaniem problemów współczesnego zabieganego stylu życia w wielkim mieście. Piękno i witalność pochodzi z wewnątrz, chcieliśmy więc stworzyć produkt najwyższej jakości.

 

WYZWANIA WSPÓŁCZESNEGO ŚWIATA

 

Faktem jest, że naturalna wartość odżywcza żywności maleje gwałtownie z powodu nowoczesnych praktyk w rolnictwie, takich jak stosowanie pestycydów, nawozów chemicznych lub GMO, ale także z powodu dalszych technik produkcji żywności związanych z wymogami dalekiego transportu czy zachowaniem trwałości przy długim przechowywaniu, skomplikowanego przetwarzania, konserwacji w wysokich temperaturach oraz dodawania do żywności wszelkiego rodzaju sztucznych środków konserwujących, barwników, aromatów i substancji słodzących. Dodatkowo sposób, w jaki traktujemy zwierzęta, podając im antybiotyki i hormony wzrostu, które w efekcie końcowym sami przyswajamy, również budzi odrazę. My w Zojo mówimy temu nie.

 

ZDROWIE, ZASADY, EKOLOGIA

 

Nasze eliksiry piękna zostały opracowane przez doświadczonych dietetyków z Wielkiej Brytanii i uwzględniają odpowiednie zbilansowanie aktywnych składników wspomagających dobrą kondycję psychiczną i fizyczną oraz piękno od wewnątrz. Uznajemy wyłącznie certyfikowane składniki organiczne, tak aby były dobre dla Twojego organizmu i dla naszego środowiska. Używamy tylko najwyższej jakości nieprzetworzonych składników organicznych, co oznacza, że ​​są tłoczone na zimno z całych produktów, dzięki czemu zatrzymujemy ich bogate wartości odżywcze i zachowujemy ich wysokie stężenie. Są one wolne od wszelkich sztucznych konserwantów, substancji polepszających kolor, smak czy syntetycznych substancji słodzących. Nasze mieszanki ziołowe i roślinne są w 100% wegańskie, bez laktozy ani glutenu. Są one oczywiście niemodyfikowane genetycznie i są efektem czystego rolnictwa ekologicznego, wolnego od pestycydów, nawozów sztucznych czy innych środków stosowanych w rolnictwie przemysłowym. Wszystkie nasze składniki posiadają certyfikat brytyjskiej organizacji certyfikującej Organic Farmers and Growers.

 

ZDROWY STYL ŻYCIA

 

Nasze mieszanki mogą być dodawane praktycznie do wszystkiego: od płatków śniadaniowych, przez koktajle owocowo-warzywne, zapiekanki, ciasta, zupy, a nawet kawę. Zachęcamy do  miksowania, wstrząsania, wypiekania, wyciskania, mieszania, posypywania i dodawania tej szczypty magii do swoich codziennych rytuałów dbania o urodę. Niech to będzie nasz mały sekret piękności. 

 

Nasze wyjątkowe kolekcje mikstur stworzone zostały z myślą o różnych potrzebach i wysokich wymaganiach. W ofercie firmy znajdują się formuły na urodę, zdrowie, energię, detoks, libido, formuła anti-ageing a także formuła dla dzieci.

 

 

GET GORGEOUS FROM WITHIN.

 

Autor: ZOJO Beauty Elixirs

 

 -------------------------------------------

 

ZOBACZ ELIKSIRY ZOJO DOSTEPNE NA PORTALU:

 

BEAUTY PAGEANT   THE BEAUTY PAGEANT

 

  THE BIKINI BODY FORMULA

 

   THE GORGEOUS FORMULA

 

  THE SEXY FORMULA

 

  THE I LOVE YOU FORMULA

 

THE SUPERGREENS FORMULA

 

  THE YOUNG FORMULA

 

 

31-01-2019 0 333 odsłon
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, promocjach i artykułach na blogu.