Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna CZYTELNIA

Skin Effect - gabinet kosmetologii integralnej

Skin Effect - gabinet kosmetologii integralnej

mg-9226.jpg
gabinet.jpg
aleksandra.JPG

ADRES:

 

Młynarska 24 lokal nr 2

58-300 Wałbrzych
woj. dolnośląskie

 

www: www.skineffect.pl

facebook: Skin Effect Kosmetologia & Ayurveda Wałbrzych

instagram: skineffectwalbrzych

 

 

OFERTA:

 

Oferta Skin Effect obejmuje : 

  • zabiegi terapeutyczne ( w przypadku cer problematycznych )
  • odmładzające
  • pielęgnacyjne
  • relaksacyjne

Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją, podczas której oceniam kondycję skóry,  pytam o oczekiwania klienta.  Na tej podstawie przedstawiam  moją propozcyję i możliwości pracy, komponuję zabieg indywidualnie. W moim gabinecie nie ma miejsca na schematy.

 

MISJA GABINETU:

 

Skin Effect to miejsce, w którym urodę traktuję w sposób holistyczny.

Moją misją jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz pielęgnacji, która odpowiada dzisiejszym potrzebom cywilizacyjnym, wpisując się również w nurt naturalnej profilaktyki anti- aging.

 

Jako kosmetolog z duszą naturopaty wierzę, że połączenie wielu elementów w diagnostyce, otwiera przede mną drogę do możliwie najlepszej terapii problemu, z jakim zwracają się do mnie moi klienci.

 

Z  tego powodu  to, czym zajmuję się na co dzień, określam mianem kosmetologii integralnej, która ujmuje piękno jako całość: nasz wygląd, zdrowie, samopoczucie, emocje, otoczenie, w którym żyjemy. Dlatego w Skin Effect proponuję połączenie nowoczesnych rozwiązań jakie obecnie oferuje kosmetologia z kompleksową opieką, czyli zwróceniem uwagi na styl życia oraz powrót do źródeł- zabiegów bazujących na naturalnych olejach, ziołach oraz minerałach.

 

Wszystkie rozwiązania, które stosuję w gabinecie są wynikiem moich wieloletnich doświadczeń oraz stanowią wszechstronny program pielęgnacji i terapii skóry problematycznej.

 

 

Serdecznie zapraszam – Aleksandra Szczepańska.

 

 

 

21-05-2019 0 268 odsłon
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, promocjach i artykułach na blogu.