Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna

Informacja o pdd

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

 

REJESTRACJA W NATURALNABOGINI.PL

 1. Administratorem danych osobowych podanych przez Ciebie przy rejestracji w portalu naturalnabogini.pl (dalej „Portal”) będzie Elżbieta Świętek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą GAIDO z siedzibą w Weryni nr 15, 36 – 100 Kolbuszowa.
 2. W sprawie danych osobowych możesz kontaktować się pod adresem: kontakt@naturalnabogini.pl.
 3. Twoje dane podane przy rejestracji będą przetwarzane w celu prowadzenia Twojego konta w Portalu oraz w celu pośredniczenia w zawieranych przez Ciebie za jego pomocą umowach sprzedaży.
 4. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest zawarcie umowy zgodnie z regulaminem Portalu.
 5. W związku z korzystaniem przez Ciebie z Portalu, Twoje dane będą przekazywane: drugiej stronie transakcji, pośrednikom płatniczym, firmom kurierskim. Prowadzenie portalu wiąże się z korzystaniem z usług innych firm, dlatego Twoje dane będą  przekazywane: firmie księgowej; firmie, która prowadzi serwer i obsługę techniczną, firmie realizującej płatności, sprzedawcy, który realizuje dla Ciebie zlecenie czy firmie kurierskiej.
 6. Twoje dane nie są przekazywane do państw trzecich, tj. obszar Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Jeśli rejestrujesz się do Portalu poprzez Facebook, zwróć uwagę, jakie dane ten portal przekazuje do Portalu.
 7. Twoje dane będą przetwarzane tak długo, jak długo będziesz korzystać z Portalu oraz do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń z tego wynikających. Twoje dane rozliczeniowe będą przetwarzane tak długo, jak nakazują to przepisy prawa.
 8. W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych na cele marketingowe.
 9. W każdej chwili możesz żądać przeniesienia swoich danych do innego podmiotu, świadczącego podobną usługę.
 10. Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) co do przetwarzania Twoich danych osobowych.
 11. Podanie Twoich danych osobowych jest konieczne jeśli chcesz korzystać z Portalu.
 12. Twoje dane nie są wykorzystywane do podejmowania decyzji opartych na zautomatyzowanym przetwarzaniu danych, a które mogłyby mieć wpływ na Twoją sytuację prawną lub wywoływać dla Ciebie inne podobnie doniosłe skutki.

 

 

Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.