Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Perła
Perła
Perła
Perła
Perła

Perła

Numer produktu: NBID-359
149.00 zł

Opis produktu

Perła - magia oceanu stosowana od stuleci w pielęgnacji urody przez rody królewskie na całym świecie. Perła znają i doceniają Ajurweda i Medycyna Chińska, uznając ją za potężny adaptogen wspierający w okresach wytężonego stresu. Perła jest bogata w minerały śladowe, zelazo, selen, wapń oraz krzem, jak również w wiele aminokwasów podobnych do tych, które znajdują się w ciele ludzkim, gdzie odpowiadają za kondycję włosów, skóry i paznokci.

 

Skład: ekstrakt z perły

 

Masa netto: 35 g (17 sugerowanych porcji)

Dostawa i płatność

Dostawa:

Pierwsza szt. Dopłata za kolejną szt.
Kurier 20 0

Płatności:

Zwroty i reklamacje

Sprzedawca zapewnia, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania, a w przypadku usług w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Wystarczy, że wyślesz do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Możesz też skorzystać z formularza, który udostępniamy tutaj. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt do Sprzedawcy. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie oraz niektóre inne produkty nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu tutaj.

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady, możesz wysłać do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Jeśli z jakiś względów nie posiadasz kontaktu do Sprzedawcy, napisz do nas na adres kontakt@naturalnabogini.pl. Więcej o reklamacjach w punkcie VII Regulaminu dla kupujących.
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, promocjach i artykułach na blogu.