Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna Inne Kursy / sesje online Sesje online

Sesje Soul Body Fusion® online

Sesje Soul Body Fusion® online

Sesje Soul Body Fusion® online

Numer produktu: NBID-247
120.00 zł

Opis produktu

Ludzie wciąż zmagają się z problemami, zarówno fizycznymi jak i mentalnymi, nie przypuszczając nawet, co leży u podłoża tego wszystkiego: zerwana więź pomiędzy duszą i ciałem.  - Deepak Chopra.

 

Soul Body Fusion® w prosty i łagodny sposób wzniesie Cię na wyższy poziom świadomości, wzmocni intuicję i sprawi, że duchowe i fizyczne aspekty Ciebie będą jeszcze bardziej ze sobą połączone. Dzięki temu będziesz miała dostęp do najwyższej mądrości i wiedzy, które są w Tobie.

 

Co daje Soul Body Fusion®?


Soul Body Fusion® to prosty proces, który przywraca zestrojenie ciała na poziomie komórkowym, z możliwie najwyższą energią, jaką może ono utrzymać. Dzięki temu mamy lepszy dostęp do swojej intuicji, czujemy wewnętrzne prowadzenie, podejmujemy trafniejsze decyzje, potrafimy lepiej radzić sobie w życiu prywatnym i zawodowym.

 

W wielu tradycjach duchowych mówi się, że „wszystkie odpowiedzi są w nas”. Soul Body Fusion® pomaga znaleźć dostęp do tych odpowiedzi i odkryć w sobie wewnętrznego Przewodnika, który mądrze będzie prowadził nas przez meandry życia.

 

Zmiany są trwałe i niekończące się – trwałe, ponieważ nasze komórki się zmieniają, by dostroić się do wyższych częstotliwości. Niekończące się, ponieważ dusza nie ma granic. Ta piękna synchronizacja duchowego i fizycznego aspektu nas zachodzi na poziomie kwantowym.


Kiedy Soul Body Fusion® może pomóc?

 

W sytuacjach gdy:
- czujesz brak równowagi w swoim życiu,
- jesteś na życiowym rozstaju dróg,
- masz niskie poczucie własnej wartości,
- czujesz się zagubiony,
- masz niski poziom energii i często chorujesz,
- odczuwasz brak szczęścia,
- doświadczasz depresji,
- chcesz doświadczyć pełni,
- pragniesz w pełni rozwinąć swój potencjał,
- chcesz zyskać wewnętrzne prowadzenie,
- pragniesz rozwinąć swoją intuicję.


Twórcą Soul Body Fusion® jest Jonette Crowley. Jest uznaną na całym świecie nauczycielką, coachem, mówcą motywacyjnym, założycielką Center for Creative Consciousness (Centrum Kreatywnej Świadomości), organizacji dedykowanej rozwojowi osobistemu i duchowemu. Jonette jest badaczem i odkrywcą, podróżuje po całym świecie prowadząc grupy do miejsc mocy. Jest współczesną mistyczką, obdarzoną zdolnościami jasnosłyszenia i uzdrawiania.

 

SESJA SOUL BODY FUSION® NIE ZASTĄPI WIZYTY U LEKARZA LUB TERAPEUTY. JEŻELI CIERPISZ NA CHOROBĘ FIZYCZNĄ CZY PSYCHICZNĄ POLECAM RÓWNOLEGLE ZASIĘGNĄĆ PORADY SPECJALISTY


Zachęcam do udziału w 3 sesjach Soul Body Fusion. Zmiany są trwalsze, głębsze, bardziej widoczne.

Dostawa i płatność

Dostawa:

Dostawa dla tego produktu jest darmowa

Płatności:

Zwroty i reklamacje

Sprzedawca zapewnia, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania, a w przypadku usług w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Wystarczy, że wyślesz do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Możesz też skorzystać z formularza, który udostępniamy tutaj. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt do Sprzedawcy. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie oraz niektóre inne produkty nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu tutaj.

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady, możesz wysłać do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Jeśli z jakiś względów nie posiadasz kontaktu do Sprzedawcy, napisz do nas na adres kontakt@naturalnabogini.pl. Więcej o reklamacjach w punkcie VII Regulaminu dla kupujących.

Polecane produkty

Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, promocjach i artykułach na blogu.