Nacomi - Rękawica Kessa Hammam

Nacomi - Rękawica Kessa Hammam

Numer produktu: NBID-2391
19.99 zł

Opis produktu

Nacomi

Rękawica Kessa Hammam

 

Rękawica Kessa Hammam wykonana jest z cennych włókien naturalnych (70% len i 30% bawełna), które dają niezwykłe właściwości złuszczające. Wykorzystywana jest w połączeniu z czarnym mydłem Savon Noir.

 

Rękawica głęboko złuszcza naskórek, co sprzyja regeneracji komórek. Wykorzystana w umiejętny sposób wygładza ciało i pobudza krążenie. Nadaje skórze gładkości, elastyczności i jędrności.

 

Sposób użycia: Rękawicy nie należy używać częściej niż dwa razy na tydzień. Namoczyć ciało wodą przez około 5 minut, następnie zrobić to samo z rękawicą, wycisnąć ją i masować przy jej użyciu ciało od dołu w górę okrężnymi ruchami. To normalne, ze podczas masażu można zobaczyć włókna martwego naskórka. Oznacza to, że zabieg przynosi oczekiwane efekty.

Dostawa i płatność

Dostawa:

Pierwsza szt. Dopłata za kolejną szt.
Kurier 15 0

Płatności:

Zwroty i reklamacje

Sprzedawca zapewnia, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania, a w przypadku usług w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Wystarczy, że wyślesz do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Możesz też skorzystać z formularza, który udostępniamy tutaj. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt do Sprzedawcy. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie oraz niektóre inne produkty nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu tutaj.

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady, możesz wysłać do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Jeśli z jakiś względów nie posiadasz kontaktu do Sprzedawcy, napisz do nas na adres kontakt@naturalnabogini.pl. Więcej o reklamacjach w punkcie VII Regulaminu dla kupujących.

Inne produkty w kategorii akcesoria do masażu i kąpieli

Polecane produkty

Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, promocjach i artykułach na blogu.