Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna Kosmetyki naturalne do twarzy oczyszczanie

PŁATKI KOSMETYCZNE WIELORAZOWE 100% bawełny...

PŁATKI KOSMETYCZNE WIELORAZOWE 100% bawełny ekologicznej

PŁATKI KOSMETYCZNE WIELORAZOWE 100% bawełny ekologicznej

Numer produktu: NBID-6584
15.50 zł

Opis produktu

Czym charakteryzują się nasze płatki kosmetyczne:

  • Funkcjonalne i wielozadaniowe dzięki dwóm różnym tkaninom użytych do ich zrobienia. Strona frotte doskonale poradzi sobie z usunięciem pierwszych warstw makijażu i myciem twarzy za pomocą płynów, żeli, mleczek, olejków, itp.; Strona z delikatnym i gładkim w strukturze batystem będzie doskonałym wykończeniem każdorazowej pielęgnacji twarzy;
  • Obydwie strony, frotte jak i batyst wykonane z 100% bawełny ekologicznej z certyfikatem GOTS,

Specjalizując się w farbowaniu ziołami, nasze wielorazowe płatki do pielęgnacji twarzy również zostały poddane najbardziej naturalnemu i ekologicznemu wybielaniu. Do tego celu została użyta sól morska, orzechy piorące i naturalne enzymy, a to znaczy, że są wolne od substancji toksycznych szkodliwych dla zdrowia jak i środowiska. W konwencjonalnym procesie pre-wash używany jest wysoce toksyczny chlor i jego pochodne - odznacza się on również dużą inwazyjnością na samo włókno, co bardzo skraca żywotność i jakość tkaniny. 


Ekologiczne rozwiązanie wg zasad 3R czyli reuse – użyj ponownie, reduce – ogranicz ilość produkowanych śmieci, recycle – poddaj do ponownego przetworzenia.


Hipoalergiczne
Biodegradowalne – oprócz naturalnych tkanin do szycia również używamy bawełnianych nici. Nici syntetyczne są wykorzystywane do szycia w przemyśle tekstylnym w 95%, niestety nie ulegają rozkładowi, co negatywnie wpływa na cały ekosystem.


Etycznie i odpowiedzialnie wyprodukowane – stworzono je z miłością i szacunkiem do ludzi, którzy wytworzyli je dla nas. Pracują w dobrych warunkach i za godziwe wynagrodzenie.
Orzechy piorące mają właściwości przeciwgrzybicze i antybakteryjne i dzięki tym właściwościom zalecane są dla ludzi z AZS.


Sposób użytkowania:

Należy wyprać przed pierwszym użyciem; przy użyciu mleczek, żeli lub olejków do pielęgnacji/demakijażu zaleca się lekko zwilżyć dla bardziej komfortowego użycia. Wyprać za użyciem delikatnego detergentu/mydła i dobrze spłukać, następnie pozostawić w przewiewnym miejscu do wyschnięcia; Dla utrzymania wysokiej higieny należy je wyprać w pralce przy temp. Od 40˚ do 60˚C i jeśli to możliwe, w woreczku do bielizny.

 

 

Dostawa i płatność

Dostawa:

Pierwsza szt. Dopłata za kolejną szt.
Kurier 18.00 0.00

Płatności:

Zwroty i reklamacje

Sprzedawca zapewnia, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania, a w przypadku usług w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Wystarczy, że wyślesz do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Możesz też skorzystać z formularza, który udostępniamy tutaj. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt do Sprzedawcy. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie oraz niektóre inne produkty nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu tutaj.

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady, możesz wysłać do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Jeśli z jakiś względów nie posiadasz kontaktu do Sprzedawcy, napisz do nas na adres kontakt@naturalnabogini.pl. Więcej o reklamacjach w punkcie VII Regulaminu dla kupujących.

Polecane produkty

Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.