Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam

MISJA PLATFORMY

 

 

 

Wierzymy w życie bliżej natury i bliżej siebie. W naturalny dobrostan.
W holistyczne podejście do ciała / umysłu / duszy.

 

Nasze motto brzmi:

BĄDŹ BLIŻEJ. SIEBIE I NATURY.

 

 

Platforma naturalnabogini.pl to przestrzeń dla kobiet, które:

  • są zainteresowane życiem zgodnie z naturą, naturalnym dbaniem o siebie
  • otaczają się naturalnymi rzeczami i przedmiotami z naturalnych surowców
  • szukają holistycznych dróg rozwoju, ciekawych wydarzeń czy specjalistów i miejsc propagujących naturalne zabiegi i rozwiązania

 


 

lozkowa-jestem-3.jpg

PLATFORMA www.naturalnabogini.pl jest to portal sprzedażowo - ogłoszeniowy, na którym w jednym miejscu znajdziesz:

 

PRODUKTY

Platforma skupia manufaktury i twórców, którzy tworzą produkty tylko z naturalnych materiałów / surowców / tkanin. Znajdziesz tutaj produkty sprzyjajace naturalnemu dbaniu o siebie,  służace rozwojowi, ale także ubrania, biżetrię i rzeczy użytkowe. Inspirowane naturą, kobiecością, księżycem. Twórz naturalną, piękną codzienność i otocz się naturą.


Dokonujemy selekcji i dopuszczamy tylko naturalne składy, produkty nie testowane na zwierzętach, wykonane z naturalnych surowców, bez plastikowych opakowań.  Nie idziemy na skróty i podejmujemy radykalne kroki. Nie ma także i nie będzie tutaj wysyłek zagranicznych - aby nie generować dodatkowego śladu węglowego. TUTAJ dowiesz się jak sprzedawać swoje produkty.

 

ksenia-makagonova-693851-unsplash.jpg

WYDARZENIA

Tworzymy przestrzeń do ogłaszania i szukania w jednym miejscu wszelkich wydarzeń kierowanych do kobiet, dotyczących bycia blisko natury, regeneracji, holistycznego dbania o siebie, pracy na poziomie ciała, ducha, umysłu. Można bezpłatnie dodawać i ogłaszać swoje wydarzenia jak i sprzedawać na nie bilety. TUTAJ dowiesz się jak publikować swoje wydarzenia. 

 

image3.jpg

BAZA OSÓB I MIEJSC

Baza terapeutek, specjalistek różnych naturalnych terapii, pracy z ciałem i duchem, zdrowiem i urodą. Baza naturalnych miejsc - gabinetów opartych o naturalne kosmetyki i zabiegi, centra rozwoju i miejsca w duchu slow. TUTAJ dowiesz się jak dołączyć do bazy osób i miejsc.

 

DOŁĄCZ  DO NAS.


BĄDŹ BLIŻEJ. SIEBIE I NATURY.

Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.