Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam

 

BĄDŹ BLIŻEJ. SIEBIE I NATURY. 

 

 

Misją platformy NATURALNA BOGINI jest inspirowanie do życia zgodnego z rytmem natury i rytmem własnego ciała. Do świadomej pielęgnacji i używania naturalnych produktów. Do dbania o siebie.

 

Tworzymy społeczność i dzielimy się wiedzą.

 

Na platformie znajdziesz:

 • NATURALNE PRODUKTY
  Produceni naturanlych produktów mogą na platformie założyć swój sklep i pokazać Ci skarby natury ukryte w olejach, kremach, masłach, świecach, naturalnych tkaninach, ziarnach, olejkach, kamieniach... Dotychczas umieszczone produkty znajdziesz w sekcji PRODUKTY A może Ty także produkujesz jakieś skarby? Możesz założyć tutaj konto sprzedawcy, zaprezentować je i sprzedawać! ♥
 • TWÓRCÓW
  Poznasz sylwetki producentów, bo za każdym produktem, w którego włożono miłość i pasję kryje się historia jego twórcy. A niejednokrotnie właściciele tych magicznych manufaktur to właściciele niecodziennej codzienności. A może chcesz dołączyć i zaprezentować siebie lub bliskie Ci osoby? Cieszymy się! ♥ – KLIKNIJ TUTAJ.
 • INSPIRUJĄCE KOBIETY
  Tworzymy Bazę Kobiet Mocy, która powoli będzie się zapełniała prezetacjami terapuetek, specjalistek w zakresie tematów związanych z medycyną naturalną, oddechem, medytacją, uważnością, mażem, naturalnymi zabiegami kosmetycznymi, ajurwedą, pracą z ciałem, seksualnością, oddechem...  Mądre, silne, piękne. Kochające naturę i świadome życie. Tutaj budujemy bazę - może to miejsce czeka na Ciebie lub chcesz nam kogoś polecić... - KLIKNIJ TUTAJ.
 • ARTYKUŁY
  Artykuły dotyczące naturalnej pielęgnacji i życia zgodnie z porami roku. Dbania o siebie na poziomie ciała / umysłu / duszy. Bliskie jest nam sięganie do mądrości tradycyjnej medycyny chińskiej, ajurwedy. Chcesz umieszczać tutaj swoje artykuły…? Wspaniale! – KLIKNIJ TUTAJ.

  

Bądź częścią naszej społeczności. Dzielmy się wiedzą i inspirujmy do dbania o siebie. I do bycia bliżej. Siebie na natury.

 

 

NATURALNA BOGINI TO SPOŁECZNOŚĆ. 

 

 

Nieodłączną częścią platformy jest grupa na fb NATURALNE BOGINIE – tutaj link. Grupa to taki żywy kalendarz - rozmawiamy o tym co się dzieje w poszczególnych miesiącach i porach roku i jak wtedy o siebie dbać – holistycznie: na poziomie ciała/umysłu/duszy:

 • o jakie narządy zadbać?
 • jakie emocje dominują w danej porze roku?
 • jakie zioła i inne dobra możemy akurat zbierać i jeść albo przerabiać na kosmetyki i inne cuda, aby wyglądać i czuć się jak milion dolarów! :)

 

Dodatkowo w każdym miesiącu:

 • Skupiamy się bardziej na wybranym temacie (oczyszczanie, medytacja, oddech, kamienie, rośliny, itp., itd.). Super kobiety - specki od danego zagadnienia dzielą się wiedzą na nagraniach live.
 • Zgłębiamy tajemnice naszego cyklu miesięcznego.  Po to by być bliżej własnego ciała.

 

 DBAJ O SIEBIE.

 

 

 

Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, promocjach i artykułach na blogu.