Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna Odzież / dodatki Biżuteria

Naszyjnik Naturalna Bogini

Naszyjnik Naturalna Bogini
Naszyjnik Naturalna Bogini
Naszyjnik Naturalna Bogini

Naszyjnik Naturalna Bogini

Numer produktu: NBID-223
199.00 zł

Opis produktu

Naszyjnik Naturalna Bogini to naszyjnik o długości 45 cm, wykonany w całości ze srebra próby 925, pozłocony grubą warstwą złota i wykończony na wysoki połysk. Naszyjnik jest efektem współpracy marki biżuteryjnej KAVOdesign z portalem naturalnabogini.pl.

 

 

Dostawa i płatność

Dostawa:

Pierwsza szt. Dopłata za kolejną szt.
Kurier 15.00 0.00

Płatności:

Zwroty i reklamacje

Sprzedawca zapewnia, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania, a w przypadku usług w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Wystarczy, że wyślesz do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Możesz też skorzystać z formularza, który udostępniamy tutaj. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt do Sprzedawcy. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie oraz niektóre inne produkty nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu tutaj.

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady, możesz wysłać do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Jeśli z jakiś względów nie posiadasz kontaktu do Sprzedawcy, napisz do nas na adres kontakt@naturalnabogini.pl. Więcej o reklamacjach w punkcie VII Regulaminu dla kupujących.
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, promocjach i artykułach na blogu.