Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
ZESTAW INDYGO
ZESTAW INDYGO
ZESTAW INDYGO

ZESTAW INDYGO

Numer produktu: NBID-251
126.00 zł

Opis produktu

Kolor indygo uzyskiwany jest z liści indygowca, które po obróbce (fermentacja, napowietrzanie, filtracja, odparowywanie) dają królewski błękit indygo, znany i wykorzystywany w farbiarstwie i malarstwie od tysięcy lat. Medycyna naturalna doceniła jego doskonałe właściwości ściągające, antyseptyczne i przyśpieszające gojenie ran. Barwienie indygo jest procesem oksydacyjnym, który dopiero pod wpływem utleniania pokazuje swój prawdziwy kolor. Zestaw INDYGO jest dedykowany tym, którzy chcieliby doświadczyć tego magicznego procesu barwienia w domowym zaciszu i stworzyć samodzielnie wyjątkowe, kreatywne tkaniny, ubrania, czy tekstylia domowe wykorzystujące różne techniki farbiarskie np.: japońską sztukę shibori czy batik.

Berberyjskie plemię Tuareg zwane "Niebieskimi ludźmi Sahary" zyskali swój przydomek dzięki charakterystycznemu, błękitnemu odcieniowi skóry uzyskanemu przez noszenie ubrań farbowanych indygo, który jest doceniany w tym klimacie za właściwości antyseptyczne, chłodzące, przez co pomagający utrzymać higienę osobistą.

 

Zestaw zawiera:

- saszetkę z naturalnym sproszkowanym indygo

- saszetkę z wodorotlenkiem wapnia do uzyskania zasadowego odczynu kąpieli barwiącej

- rękawiczki ochronne

- instrukcję w języku polskim

 

Skład: indygo, wodorotlenek wapnia.

Producent w Indiach posiada certyfikat GOTS oraz patenty w Indiach i USA.

Dostawa i płatność

Dostawa:

Pierwsza szt. Dopłata za kolejną szt.
Kurier 18.00 0.00

Płatności:

Zwroty i reklamacje

Sprzedawca zapewnia, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania, a w przypadku usług w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Wystarczy, że wyślesz do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Możesz też skorzystać z formularza, który udostępniamy tutaj. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt do Sprzedawcy. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie oraz niektóre inne produkty nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu tutaj.

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady, możesz wysłać do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Jeśli z jakiś względów nie posiadasz kontaktu do Sprzedawcy, napisz do nas na adres kontakt@naturalnabogini.pl. Więcej o reklamacjach w punkcie VII Regulaminu dla kupujących.
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.