Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna Odzież / dodatki szale / chusty eko bawełna

Ręcznie tkany szal z ekologicznej bawełny

Ręcznie tkany szal z ekologicznej bawełny

Ręcznie tkany szal z ekologicznej bawełny

Numer produktu: NBID-259
180.00 zł

Opis produktu

Ręcznie tkany szal z ekologicznej bawełny – całościowo wykonany z ekologicznej przędzy bawełnianej ręcznie tkanej. W odróżnieniu od szali całościowo farbowanych, tutaj, w celu uzyskania różnych efektów, wzorów i deseni została poddana farbowaniu przędza, z której następnie został utkany szal. Za barwniki posłużyły wykorzystywane od setek lat barwniki roślinne jak indygo, granat, marzanna barwierska i inne. Całość została wykonana z wielką starannością i dokładnością łącznie z finezyjnymi frędzelkami, które dopełniają całości tego małego działa sztuki (nie dotyczy wszystkich modeli). Jest to i doskonale układający się szal, który można udrapować w dowolny sposób podkreślając swój styl i indywidualizm. Jego uniwersalny styl doskonale odnajdzie się zarówno w damskiej jak i męskiej garderobie. Jest uniwersalnym sposobem na urozmaicenie najbardziej klasycznej stylizacji.

Organiczna bawełna w połączeniu z ziołowymi barwnikami tworzy modny duet, nie tylko podążając za światowym trendem slow life, ale również przez swój styl.

Jest to produkt dający najwyższy komfort użytkowania bez szkodliwych substancji chemicznych, podrażnień i alergii. Jest również w biodegradowalny, bez negatywnego wpływu na nasze zdrowie i środowisko naturalne.

 

Jeśli chcesz zobaczyć czym został zafarbowany Twój szal, zerknij na naszą stronę z zapisaną tabelą kolorów i roślin, z których zostały uzyskane.

 

Uwaga! Farbowanie ziołami wykonywane jest ręcznie z tego powodu mogą pojawić się małe niedoskonałości i niejednolitości w odcieniu, co sprawia, że szal jest jeszcze bardziej wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Nie jest to defekt, ale jego unikatowy charakter.

 

Skład: 100% organicznej bawełny

Rozmiar: 45-68 x 180-210 cm (w zależności od typu)

Styl: unisex

Dostawa i płatność

Dostawa:

Pierwsza szt. Dopłata za kolejną szt.
Kurier 18.00 0.00

Płatności:

Zwroty i reklamacje

Sprzedawca zapewnia, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania, a w przypadku usług w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Wystarczy, że wyślesz do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Możesz też skorzystać z formularza, który udostępniamy tutaj. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt do Sprzedawcy. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie oraz niektóre inne produkty nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu tutaj.

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady, możesz wysłać do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Jeśli z jakiś względów nie posiadasz kontaktu do Sprzedawcy, napisz do nas na adres kontakt@naturalnabogini.pl. Więcej o reklamacjach w punkcie VII Regulaminu dla kupujących.
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.