Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Szal z bawełny ekologicznej

Szal z bawełny ekologicznej

Numer produktu: NBID-254
80.00 zł

Opis produktu

Szal bawełniany – całościowo wykonany z ekologicznej bawełny delikatny, miękki i doskonale układający się szal. Jest uniwersalnym sposobem na urozmaicenie najbardziej klasycznej stylizacji zarówno damskiej jak i męskiej. Dbając o najmniejsze detale, nawet nić użyta do obszycia szala została wykonana z bawełny, gdzie obecnie używane są nici zrobione z włókien syntetycznych. Barwiona ziołowymi barwnikami bawełna da najwyższy komfort użytkowania bez szkodliwych substancji chemicznych, podrażnień i alergii. Produkt w pełni biodegradowalny, bez negatywnego wpływu na nasze zdrowie i środowisko naturalne.

 

Skład: 100% organicznej bawełny

Rozmiar: 68 x 180 cm

Styl: unisex

Dostawa i płatność

Dostawa:

Pierwsza szt. Dopłata za kolejną szt.
Kurier 18.00 0.00

Płatności:

Zwroty i reklamacje

Sprzedawca zapewnia, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania, a w przypadku usług w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Wystarczy, że wyślesz do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Możesz też skorzystać z formularza, który udostępniamy tutaj. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt do Sprzedawcy. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie oraz niektóre inne produkty nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu tutaj.

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady, możesz wysłać do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Jeśli z jakiś względów nie posiadasz kontaktu do Sprzedawcy, napisz do nas na adres kontakt@naturalnabogini.pl. Więcej o reklamacjach w punkcie VII Regulaminu dla kupujących.
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.