Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna Odzież / dodatki szale jedwab

Szal jedwabny PEACE SILK

Szal jedwabny PEACE SILK

Szal jedwabny PEACE SILK

Numer produktu: NBID-217
350.00 zł

Opis produktu

Szal jedwabny „PEACE SILK”, tkany i farbowany ręcznie, jest bardzo ekskluzywnym i wyjątkowym produktem w naszej ofercie.
Przędza charakteryzuje się lekko połyskliwym i dość grubym splotem z maleńkimi guzełkami dająca piękny trójwymiarowy efekt, przez co czasami mylony jest z lnem. Jest bardzo miękka w odróżnieniu z dość sztywną lnianą przędzą, świetnie się układa, dzięki sprężystym włóknom i jednocześnie jest wyjątkowo odporna na jakiekolwiek zagniecenia. W związku z tym, że szal nie jest poddawany procesowi wybielania przed farbowaniem jego indywidualny charakter zostanie oddany również po pigmentacji.

Jest wspaniałym materiałem do farbowania naturalnego, który absorbuje barwnik w zależności od grubości i odcienia naturalnej przędzy. Celowy zabieg nieujednolicania koloru (wybielanie tkaniny przed właściwym farbowaniem) pozwolił zachować każdemu z szali jego niepowtarzalny charakter i duszę. Na początku onieśmiela swoim indywidualizmem oraz lekką nutką dzikości i tajemniczości swojego charakteru, po czym staje się naszym najlepszym kompanem każdej naszej stylizacji.

Przędza jedwabna „Peace silk” pozyskiwana jest z kokonów jedwabników, które po przepoczwarzeniu się z larwy w dorosłego osobnika samodzielnie opuściły kokon i dopiero na tym etapie pusty już kokon poddawany jest obróbce termicznej. Jest to najbardziej humanitarny i etyczny sposób noszenia jedwabiu. Jeśli chcesz obejrzeć krótki filmik na ten temat, zapraszamy na naszą stronę na Facebooku.

Doskonałe właściwości termoaktywne jedwabiu, uniwersalna gramatura, delikatność i miękkość w dotyku pozwala cieszyć się tym wyjątkowym szalem przez cały rok.

 

Jeśli chcesz zobaczyć czym został zafarbowany Twój szal, zerknij na naszą stronę z zapisaną tabelą kolorów i roślin, z których zostały uzyskane.

Uwaga! Farbowanie ziołami wykonywane jest ręcznie z tego powodu mogą pojawić się małe niedoskonałości i niejednolitości w odcieniu, co sprawia, że szal jest jeszcze bardziej wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Nie jest to defekt, ale jego unikatowy charakter.

 

Produkt w pełni biodegradowalny, bez negatywnego wpływu na nasze zdrowie i środowisko naturalne.

Skład: 100% jedwabiu

Rozmiar: 60x200 cm

Styl: Unisex

Wykończenie: ręcznie skręcane frędzelki o dł. 5 cm

Dostępne kolory: kwiaty czarnego bzu, trawa cytrynowa, intensywna czarnuszka

Dostawa i płatność

Dostawa:

Pierwsza szt. Dopłata za kolejną szt.
Kurier 18.00 0.00

Płatności:

Zwroty i reklamacje

Sprzedawca zapewnia, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania, a w przypadku usług w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Wystarczy, że wyślesz do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Możesz też skorzystać z formularza, który udostępniamy tutaj. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt do Sprzedawcy. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie oraz niektóre inne produkty nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu tutaj.

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady, możesz wysłać do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Jeśli z jakiś względów nie posiadasz kontaktu do Sprzedawcy, napisz do nas na adres kontakt@naturalnabogini.pl. Więcej o reklamacjach w punkcie VII Regulaminu dla kupujących.

Polecane produkty

Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.