Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna Odzież / dodatki szale len

Szal lniany niebieski

Szal lniany niebieski

Szal lniany niebieski

Numer produktu: NBID-331
169.00 zł

Opis produktu

Szal lniany - tkany i farbowany ręcznie, jest szczególnym produktem w naszej ofercie.

 

Delikatny, zjawiskowy. Dzięki swej zwiewności i „chmurkowej” strukturze nada każdej kreacji szyku i elegancji. Przędza lniana doskonale absorbuje używane przez nas naturalne ziołowe barwniki. W połączeniu z efektownym połyskiem powstałym przez grę światła i cienia tworzy niepowtarzalny efekt trójwymiarowego koloru. Wśród włókien naturalnych len dzięki swojej wyjątkowej strukturze jest doskonałym materiałem do farbowania naturalnymi, ziołowymi barwnikami, dając fenomenalny efekt „WOW”.

 

Szal został zafarbowany:

kolor żółty: granat, kurkuma
Uwaga! Farbowanie ziołami wykonywane jest ręcznie z tego powodu mogą pojawić się małe niedoskonałości i niejednolitości w odcieniu, co sprawia, że szal jest jeszcze bardziej wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Nie jest to defekt, ale jego unikatowy charakter.

Produkt w pełni biodegradowalny, bez negatywnego wpływu na nasze zdrowie i środowisko naturalne.

 

Skład: 100% lnu

Rozmiar: 75 x 215 cm

Wykończenie: ręcznie robione frędzelki o dł. 10 cm

 

Dostawa i płatność

Dostawa:

Pierwsza szt. Dopłata za kolejną szt.
Kurier 18.00 0.00

Płatności:

Zwroty i reklamacje

Sprzedawca zapewnia, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania, a w przypadku usług w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Wystarczy, że wyślesz do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Możesz też skorzystać z formularza, który udostępniamy tutaj. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt do Sprzedawcy. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie oraz niektóre inne produkty nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu tutaj.

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady, możesz wysłać do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Jeśli z jakiś względów nie posiadasz kontaktu do Sprzedawcy, napisz do nas na adres kontakt@naturalnabogini.pl. Więcej o reklamacjach w punkcie VII Regulaminu dla kupujących.

Polecane produkty

Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.