Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Akupres - rozm. M - 38/39
Akupres - rozm. M - 38/39
Akupres - rozm. M - 38/39
Akupres - rozm. M - 38/39
Akupres - rozm. M - 38/39

Akupres - rozm. M - 38/39

Numer produktu: NBID-311
135.00 zł

Opis produktu

UWAGA: z powodów logistycznych wysyłka dopiero 9 lipca br.

 

ROZMIAR M =  ROZMIAR STOPY  38/39

Długość: 24 - 25 cm

 

Akupres Classic –   intensywnie masujące

 

Buty Akupres służą do masażu stóp. Na naszych stopach rozmieszone są punkty refleksologiczne, które korespondują z poszczególnymi narządami ciała. Masaż tych stref powoduje lepszy przepływ krwi i bioenergii do organu, z którym masowana strefa jest powiązana, wyzwala energię życiową i aktywizuje siły witalne wzmacniając tym samym siły obronne organizmu.

 

Buty Akpures masują stopy naturalnymi kamieniami – jadeitem bazaltem i marmurem. Kamienie, oprócz głównej funkcji masażu, mają dodatkowe właściwości energetyczne oraz magnetyczne.

 

 

SZCZEGÓŁY:

  • naturalne kamienie: jadeit, bazalt, marmur - zatopione w żywicy
  • antypoślizgowa podeszwa
  • drewno
     

 

Dostawa i płatność

Dostawa:

Pierwsza szt. Dopłata za kolejną szt.
Kurier 14 1

Płatności:

Zwroty i reklamacje

Sprzedawca zapewnia, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania, a w przypadku usług w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Wystarczy, że wyślesz do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Możesz też skorzystać z formularza, który udostępniamy tutaj. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt do Sprzedawcy. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie oraz niektóre inne produkty nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu tutaj.

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady, możesz wysłać do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Jeśli z jakiś względów nie posiadasz kontaktu do Sprzedawcy, napisz do nas na adres kontakt@naturalnabogini.pl. Więcej o reklamacjach w punkcie VII Regulaminu dla kupujących.
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, promocjach i artykułach na blogu.