Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna Relaks & pielęgnacja Świece sojowe

Naturalna świeca sojowa "Żurawina"

Naturalna świeca sojowa "Żurawina"
Naturalna świeca sojowa "Żurawina"
Naturalna świeca sojowa "Żurawina"
Naturalna świeca sojowa "Żurawina"
Naturalna świeca sojowa "Żurawina"
Naturalna świeca sojowa "Żurawina"

Naturalna świeca sojowa "Żurawina"

Numer produktu: NBID-147
29.00 zł

Opis produktu

Świeca sojowa "Żurawina" to elegancki, wprawiający w błogi, świąteczny nastrój zapach żurawiny z nutami jałowca oraz orzeszków piniowych doprawiony skórką z pomarańczy oraz aromatem pieczonego jabłka.

 

Nasze świece wykonane są ręcznie z poniższych składników:

  • Wosk sojowy – otrzymywany z wyselekcjonowanego oleju sojowego. Nie wydziela toksyn podczas spalania. Jest biodegradowalny, nie zanieczyszcza środowiska naturalnego.
  • Kompozycji zapachowej - żurawina.
  • Knot bawełniany.

W odróżnieniu od świec parafinowych świece sojowe nie dymią i nie wydzielają szkodliwych substancji, a ich czas palenia jest zdecydowanie dłuższy, dzięki czemu dłużej możemy cieszyć się nastrojem, który wprowadzają do naszego domu. Aromat tej wielkości świecy jest najlepiej wyczuwalny w pomieszczeniach o wielkości 15 – 25 m2. Świeca szklanym słoiku o pojemności ok 120ml pali się do ok 25 godzin.

 

Kilka praktycznych wskazówek właściwego użytkowania naszych świec: 

Świecę należy palić tak długo, aby wosk roztopił się na całej powierzchni, co zapobiega wypalaniu się świecy tylko w środku. Najlepiej jednorazowo palić świecę od 2 do 3h. Przed każdym paleniem należy skrócić knot do około 0,5 cm. Ma to wpływ na właściwe spalanie świecy i ograniczenie zjawiska kopcenia. Nie należy palić świecy bez nadzoru osób dorosłych oraz w pobliżu materiałów łatwopalnych. Zawsze należy pamiętać aby ją zgasić przed snem. Należy zachować ostrożność, ponieważ szklany słoiczek może się nagrzać, dlatego nie należy dotykać ani przenosić świecy podczas palenia.

Pojemnść: ok. 120ml

Czas spalania: do 25h

 

W przypadku zakupu kilku produktów pakujemy je w zbiorcze, dekoracyjne pudełeczko z kokardką.

Dostawa i płatność

Dostawa:

Pierwsza szt. Dopłata za kolejną szt.
Kurier 16.50 0
Poczta 12.50 0

Płatności:

Zwroty i reklamacje

Sprzedawca zapewnia, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania, a w przypadku usług w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Wystarczy, że wyślesz do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Możesz też skorzystać z formularza, który udostępniamy tutaj. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt do Sprzedawcy. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie oraz niektóre inne produkty nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu tutaj.

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady, możesz wysłać do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Jeśli z jakiś względów nie posiadasz kontaktu do Sprzedawcy, napisz do nas na adres kontakt@naturalnabogini.pl. Więcej o reklamacjach w punkcie VII Regulaminu dla kupujących.
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, promocjach i artykułach na blogu.