Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Kadzidło stożkowe Palo Santo

Kadzidło stożkowe Palo Santo

Numer produktu: NBID-129
31.00 zł

Opis produktu

Kadzidło stożkowe Palo Santo jest to produkt całkowicie naturalny.

 

Podstawowym składnikiem tego kadzidła jest drzewo Bursera graveolens. W opakowaniu znajduje się  5 dużych stożków.

 

„Palo Santo”, czyli z języka hiszpańskiego „Święte Drzewo” to gatunek drzewa należący do grupy kadzidłowców (podobnie jak Olibanum i Mirra). Występuje on naturalnie na terenach Ameryki Południowej i Środkowej pod nazwą łacińską Bursera graveolens.

 

Koniec stożka należy podpalić i pozwolić mu się rozpalać przez około 10 do 30 sekund, po czym należy zagasić płomień .Należy je położyć na żaroodpornej podstawce. Żarzące kadzidło zacznie uwalniać przyjemny aromat.

 

Czas palenia jednego stożka to ok 20 minut. Stożek spala się całkowicie, bez konieczności jego dodatkowego podpalania w trakcie kadzenia.

Podczas palenia, kadzidło uwalniają bardzo przyjemny, korzenno – cytrusowy zapach. Jako legalny dystrybutor gwarantujemy najwyższą jakość produktu.

Stożki można też palić na węgielkach do kadzideł, które można kupić oddzielnie.

 

 

Dostawa i płatność

Dostawa:

Pierwsza szt. Dopłata za kolejną szt.
Kurier 16.50 0
Poczta 13 0
Paczkomat Inpost 13 0

Płatności:

Zwroty i reklamacje

Sprzedawca zapewnia, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania, a w przypadku usług w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Wystarczy, że wyślesz do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Możesz też skorzystać z formularza, który udostępniamy tutaj. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt do Sprzedawcy. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie oraz niektóre inne produkty nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu tutaj.

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady, możesz wysłać do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Jeśli z jakiś względów nie posiadasz kontaktu do Sprzedawcy, napisz do nas na adres kontakt@naturalnabogini.pl. Więcej o reklamacjach w punkcie VII Regulaminu dla kupujących.
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.