Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
PUFA CIRCLE z łuską gryki DUNE

PUFA CIRCLE z łuską gryki DUNE

Numer produktu: NBID-8495
470.00 zł

Opis produktu

Poduszka do siedzenia na podłodze, odpoczynku czy medytacji; sprawdzi się też jako podnóżek. Dzięki łusce gryki idealnie dopasuje się do kształtu twojego ciała. Zapewni też komfort termalny, ponieważ dzięki odpowiedniej cyrkulacji powietrza pufa nie nagrzewa się. Pufy są dosyć twarde, lecz jeśli wolisz bardziej miękkie siedziska po prostu wysyp część zawartości. Możesz ją zachować na później.


Wymiary (średnica x wysokość): 55x17 cm

Waga: ok. 11 kg

Materiał zewnętrzny: 100% len
Materiał wewnętrzny: 100% bawełna

Wypełnienie: 100% łuska gryki

Posiada: zamek w pokrowcu zewnętrznym, który umożliwi jego ściągnięcie i czyszczenie; zamek w pokrowcu wewnętrznym, dzięki któremu dopasujesz ilość wypełnienia według swoich potrzeb

 

UWAGA! Lekkie zagniecenia na lnie są naturalne dla tego typu tkanin.

 

Pufa jest naturalna, ekologiczna i w pełni biodegradowalna. Przy jej produkcji kierujemy się zasadami zero waste. Łuska gryki pochodzi z certyfikowanego ekologicznego gospodarstwa; jest bezpieczna dla alergików. Tkaniny użyte do produkcji spełniają standardy OEKO-TEX 100.

Pufa została uszyta w Polsce.

 

Wskazówki dotyczące pielęgnacji pokrowca zewnętrznego:

Wszystkie nasze pufy wykonane są z tkaniny obiciowej, którą należy odpowiednio pielęgnować. Posiadają zdejmowane pokrowce, co ułatwi ich czyszczenie w przypadku poważnych zabrudzeń. W ramach cyklicznej pielęgnacji nie ma konieczności zdejmowania pokrowca. 

W przypadku pojawienia się kurzu na pokrowcu, należy go odkurzyć przy pomocy odkurzacza z nasadką szczotkową lub ręcznie przy użyciu miękkiej szmatki. Do czyszczenia nie należy używać szczotki z twardym włosiem ani silnych środków czyszczących innych niż te, które są przeznaczone do tkanin obiciowych, ponieważ mogą one zniszczyć tkaninę. Nie należy stosować do usuwania plam wybielaczy, terpentyny, benzyny itd. Substancje te grożą trwałym zniszczeniem tkaniny.

W przypadku rozlania płynu, wytrzeć za pomocą chłonnego materiału bez wywierania nacisku. Mokre plamy należy czyścić za pomocą bawełnianej szmatki. Należy zwrócić uwagę, przy każdorazowym czyszczeniu, by szmatka była czysta.

Pokrowca nie należy prać.

Pokrowiec można prasować w wysokiej temperaturze.

UWAGA! Lekkie zagniecenia na lnie są naturalne dla tego typu tkanin.

 

Wskazówki dotyczące pielęgnacji pokrowca wewnętrznego i wypełnienia:

Wewnętrzny pokrowiec bawełniany można czyścić na sucho tylko wtedy, gdy jest to konieczne po wcześniejszym wysypaniu łusek ze środka.

Łusek nie należy czyścić. Zalecamy ich wymianę co kilka lat.

W przypadku zalania produktu wodą, łuski należy wysypać ze środka i wysuszyć w ciepłym, przewiewnym miejscu.

Dostawa i płatność

Dostawa:

Pierwsza szt. Dopłata za kolejną szt.
Kurier 15.00 0.00

Płatności:

Zwroty i reklamacje

Sprzedawca zapewnia, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania, a w przypadku usług w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Wystarczy, że wyślesz do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Możesz też skorzystać z formularza, który udostępniamy tutaj. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt do Sprzedawcy. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie oraz niektóre inne produkty nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu tutaj.

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady, możesz wysłać do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Jeśli z jakiś względów nie posiadasz kontaktu do Sprzedawcy, napisz do nas na adres kontakt@naturalnabogini.pl. Więcej o reklamacjach w punkcie VII Regulaminu dla kupujących.
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.