Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna Relaks & wellness wałki / siedziska / pufy siedziska

Siedzisko z łuską gryki (len/bawełna)

Siedzisko z łuską gryki (len/bawełna)

Siedzisko z łuską gryki (len/bawełna)

Numer produktu: NBID-7058
95.00 zł

Opis produktu

Siedzisko, puf len-bawełna z łuską gryki.

 

Siedzisko pozwala na utrzymanie poprawnej pozycji podczas ćwiczeń, relaksacji czy medytacji zachowując kręgosłup w linii prostej. Stanowi także wspaniałą izolację od chłodnego podłoża. Idealnie sprawdza się podczas zajęć z dziećmi. Jest piękną i funkcjonalną ozdobą wnętrza.

 

Łuska gryki stanowiąca wypełnienie wałka, podnosi komfort wypoczynku oraz:

 • zapewnia wsparcie kręgosłupa, odciążając go i utrzymując w linii prostej,
 • zapobiegaja przeciążeniu kręgosłupa i bólowi,
 • zapewnia przepływ powietrza przez poduszkę, co zapobiega poceniu się, nie nagrzewa się ona od temperatury ciała człowieka,
 • przynosi relaks, dzięki delikatnemu szelestowi przesypujących się łusek, uspokaja i łagodzi napięcie nerwowe,
 • zapewnia bezpieczeństwo dla cierpiących na alergie; zawarte w niej taniny sprawiają, iż hamuje rozwój roztoczy, bakterii, pajęczaków,
 • daje naturalne zabezpieczenie przed niekorzystnym, wszechobecnym działaniem promieniowania elektromagnetycznego, wytwarzając korzystne dla naszego organizmu biopole (może służyć jako podstawka pod laptopa),
 • zapewnia izolację od chłodnego podłoża.

Naturalne wypełnienie łuską gryki pozwala na znalezienie idealnej pozycji dla ciała, zarówno podczas ćwiczeń, medytacji, jak również podczas relaksu, czy zabawy.

 

Tkaniny, z których wykonano siedzisko są naturalne, bezpieczne i dodatkowo podnoszą jakość produktu. Len jest tkaniną, która zapobiega poceniu się, chroni przed drobnoustrojami, jest niezwykle przyjemna dla skóry, nie elektryzuje się. 

 

Szczegóły:

 • Wewnętrzna poszewka wykonana z bawełny organicznej. Poszewka zapinana na zamek co umożliwia dopasowanie ilości łuski gryki do indywidualnych potrzeb.
 • Zewnętrzny pokrowiec wykonany jest z 100% tkaniny lnianej w naturalnym kolorze oraz 100% tkaniny bawełnianej certyfikowanej. Pokrowiec jest zapinany na zamek, co umożliwia jego łatwe zdejmowanie przed wypraniem.

 

Wymiary:

 • Siedzisko wymiar: 35 x 16 cm
 • Waga: ok. 4 kg

 

 

Dostawa i płatność

Dostawa:

Pierwsza szt. Dopłata za kolejną szt.
Kurier 15.00 0.00

Płatności:

Zwroty i reklamacje

Sprzedawca zapewnia, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania, a w przypadku usług w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Wystarczy, że wyślesz do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Możesz też skorzystać z formularza, który udostępniamy tutaj. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt do Sprzedawcy. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie oraz niektóre inne produkty nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu tutaj.

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady, możesz wysłać do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Jeśli z jakiś względów nie posiadasz kontaktu do Sprzedawcy, napisz do nas na adres kontakt@naturalnabogini.pl. Więcej o reklamacjach w punkcie VII Regulaminu dla kupujących.
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.