Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
IDEA JOURNAL
IDEA JOURNAL
IDEA JOURNAL
IDEA JOURNAL
IDEA JOURNAL

IDEA JOURNAL

Numer produktu: NBID-8930
55.00 zł

Opis produktu

IDEA journal
Zaprojektowany tak, byś zawsze czuła bliskość natury, nieważne gdzie jesteś. Idealnie sprawdzi się jako towarzysz porannych afirmacji lub dziennik inspiracji. Twoja prywatna przestrzeń, w której wyobrazisz, zaobserwujesz i namalujesz swój świat. Zebrane w nim myśli przyczynią się do Twojego wewnętrznego rozwoju.


• wykonany ręcznie w Polsce
• naturalna okleina brzozowa
• wolne od toksyn, drewno zabezpieczone certyfikowanym olejem lnianym
• 12cm x 12cm
• 80 kartek
• papier 130 gr/m²
• acid free
• Logo Happy Pine wygrawerowane z dwóch stron
• Kolor może minimalnie odbiegać od przedstawionego zdjęcia, ponieważ drewno jako naturalny surowiec może różnić się odcieniem i usłojeniem.

 

JAK DBAMY O ŚRODOWISKO?
Używamy wyłącznie naturalnych materiałów i bejcy na bazie oleju pigmentowego. Każdy kawałek jest wykończony certyfikowanym stuprocentowo bezpiecznym olejem lnianym. Wydobywa to naturalne i niepowtarzalne piękno drewna. Wszystkie nasze produkty są etycznie tworzone, aby wspierać lokalne społeczności. Dużo się uśmiechamy i chcemy tego samego dla naszej pięknej planety.

 

Dostawa i płatność

Dostawa:

Pierwsza szt. Dopłata za kolejną szt.
Kurier 15.00 0.00
Paczkomat Inpost 12.00 0.00

Płatności:

Zwroty i reklamacje

Sprzedawca zapewnia, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania, a w przypadku usług w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Wystarczy, że wyślesz do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Możesz też skorzystać z formularza, który udostępniamy tutaj. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt do Sprzedawcy. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie oraz niektóre inne produkty nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu tutaj.

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady, możesz wysłać do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Jeśli z jakiś względów nie posiadasz kontaktu do Sprzedawcy, napisz do nas na adres kontakt@naturalnabogini.pl. Więcej o reklamacjach w punkcie VII Regulaminu dla kupujących.
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.