Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna Rozwój planery / karty

Karty afirmacyjne AFIRMUJ SIOSTRO

Karty afirmacyjne AFIRMUJ SIOSTRO
Karty afirmacyjne AFIRMUJ SIOSTRO
Karty afirmacyjne AFIRMUJ SIOSTRO
Karty afirmacyjne AFIRMUJ SIOSTRO
Karty afirmacyjne AFIRMUJ SIOSTRO

Karty afirmacyjne AFIRMUJ SIOSTRO

Numer produktu: NBID-8897
69.00 zł

Opis produktu

Karty „Afirmuj Siostro” powstały, aby uświadomić Ci jak piękną i wartościową osobą jesteś, abyś doceniała siebie i żyła zgodnie ze swoją życiową misją.

 

Za pomocą afirmacji zapisanych na Kartach możesz przyciągnąć do swojego życia to, co dobre i jasne, eliminując wewnętrzne obawy i lęki.

 

Możesz ukształtować w swoim życiu niemal wszystko; poczucie własnej wartości, przyciągnięcie do siebie dobrobytu, dobrego związku, zdrowia.

 

Zestaw zawiera:

  • 52 Karty Afirmacyjne na każdy tydzień roku, podzielone kolorystycznie na 5 kategorii: Szczęście i miłość, Samoakceptacja, Wdzięczność, Zdrowie, Sukces i bogactwo
  • instrukcję obsługi, zawierającą opis proponowanej medytacji
  • bawełniany woreczek, do przechowywania kart

Dostawa i płatność

Dostawa:

Pierwsza szt. Dopłata za kolejną szt.
Kurier 15.00 0.00
Paczkomat Inpost 12.00 0.00

Płatności:

Zwroty i reklamacje

Sprzedawca zapewnia, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania, a w przypadku usług w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Wystarczy, że wyślesz do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Możesz też skorzystać z formularza, który udostępniamy tutaj. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt do Sprzedawcy. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie oraz niektóre inne produkty nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu tutaj.

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady, możesz wysłać do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Jeśli z jakiś względów nie posiadasz kontaktu do Sprzedawcy, napisz do nas na adres kontakt@naturalnabogini.pl. Więcej o reklamacjach w punkcie VII Regulaminu dla kupujących.
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.