Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna Rozwój planery / karty

Karty rozwoju - Kobiet.OM

Karty rozwoju - Kobiet.OM
Karty rozwoju - Kobiet.OM
Karty rozwoju - Kobiet.OM
Karty rozwoju - Kobiet.OM
Karty rozwoju - Kobiet.OM

Karty rozwoju - Kobiet.OM

Numer produktu: NBID-8864
119.00 zł

Opis produktu

Kobiet.om to projekt skierowany do wszystkich kobiet. Tych młodych, dojrzałych, mam, businesswoman, artystek i tych dopiero poszukujący swojej drogi. W tytule tej kolekcji występuje również słowo „OM”. Jest to wibracja czegoś nowego, początek wszystkiego, nasze źródło. I taką wibrację niosą ze sobą afirmacje znajdujące się w tej talii.

...

Słowa mają niezwykłą moc. Przy każdej ważnej okazji, składając naszym bliskim życzenia, przenosimy przez nie pozytywny ładunek, życzliwość i dobroć. Łagodzimy za ich pomocą spory, pocieszamy, opisujemy swoje uczucia, doceniamy i wspieramy.

Towarzyszą nam cały czas, dlatego warto zadbać o to, aby zawsze niosły ze sobą pozytywny ładunek i dawały poczucie bezpieczeństwa i spokój. A co gdyby tak zacząć kierować te dobre słowa również do siebie? Każdego dnia, nie tylko życzyć sobie dobrze, ale i powtarzać pewne zwroty, by coś w sobie docenić, zmienić lub aktywować. Nasz mózg nie jest obojętny na działania, które są powtarzalne. Słowa, równie dobrze jak dodają otuchy naszym bliskim, są również w stanie dać wiarę w siebie nam i zachęcić nas do zmiany perspektywy postrzegania swojego życia.

...

Oddaję w Twoje ręce 65 kart. Każda z nich niesie afirmację na jeden dzień. Miej ją przy sobie lub powieś w widocznym miejscu i pozwól rozbudzać w sobie jej moc.

 

Dostawa i płatność

Dostawa:

Pierwsza szt. Dopłata za kolejną szt.
Paczkomat Inpost 12.00 0.00

Płatności:

Zwroty i reklamacje

Sprzedawca zapewnia, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania, a w przypadku usług w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Wystarczy, że wyślesz do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Możesz też skorzystać z formularza, który udostępniamy tutaj. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt do Sprzedawcy. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie oraz niektóre inne produkty nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu tutaj.

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady, możesz wysłać do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Jeśli z jakiś względów nie posiadasz kontaktu do Sprzedawcy, napisz do nas na adres kontakt@naturalnabogini.pl. Więcej o reklamacjach w punkcie VII Regulaminu dla kupujących.
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.