Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna TWÓRCY

Klo artprints&paintings

Kozieł Klaudyna
Klo artprints&paintings

Koncept KLO został powołany z miłości do piękna i sztuki. Otaczanie się pięknymi rzeczami leży w naszej naturze, dlatego KLO oferuje unikatowe malarstwo akrylowe, ekskluzywne druki artystyczne, wyselekcjonowany design i autorskie akcesoria nawiązujące do modernizmu oraz abstrakcjonizmu.

Fuzja koloru i przepychu - tymi słowami najczęściej określam to, co mnie ekscytuje w sztuce. Tak też tworzę - flirtuje z kolorem. Za KLO stoję ja - Klaudyna. Zajmuje się malarstwem od 2003 roku, kiedy zaczęłam edukacje w Szkole Sztuk Plastycznych. Skończyłam ją z dyplomem technika ceramika. Z zawodu jestem historykiem sztuki. Odkąd pamietam sztuka i wzornictwo to moje największe namiętności. Po studiach wróciłam na poważnie do malarstwa, potem zaczęły się moje autorskie wystawy oraz wielka przygoda z promowaniem designu, polskich artystów i rzemieślników, organizacja wernisaży oraz spotkań dla architektów wnętrz. Z tych doświadczeń powstał koncept Klo - sklep oferujący malarstwo oraz wzornictwo. Produkty Klo dodają wartości przestrzeni, która nas otacza i tworzą dom który przynosi szczęcie.


Wszystko co robię w Klo dzieje się z przekonaniem, że kreuje dla Was wyjątkowe wzornictwo, autentyczne malarstwo- porostu PIĘKNO!Wszystkie produkty

Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.