Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna TWÓRCY

THE GODDESS concept store

Jaworska WIOLETTA Jaworska
THE GODDESS concept store

Nasze produkty mają zaklętą w sobie dobrą energię, chronią i wspierają aurę właściciela. Z racji tego, że wszystko we wszechświecie jest energią, ważne by świadomie ją wybierać. Idealne dla osób, które potrzebują wsparcia w danym aspekcie życia, zmiany, lub po prostu chcą mnożyć szczęście, którym się otaczają.

Intencyjne bransoletki, wykonane ręcznie z minerałów. Kamienie szlachetne pomagają utrzymać się na wysokiej częstotliwości i przyciągają wszelkie dobro do życia.

Każdy z nich posiada inne właściwości, np. hematyt - ochronne, ametyst wspierające intuicję i zdrowie, różowy kwarc- przyciągające miłość, czy tygrysie oko - bogactwo.

Kolory sznureczków również mają określoną symbolikę. Czerwony sznurek - noszony na lewym nadgarstku chroni przed złym okiem i uszczelnia pole aury. Czarny - niezależność i tajemnica. Brązowy - stabilność i spokój. Różowy - bezwarunkowa miłość i romantyzm.

Do każdej bransoletki, dołączone są karteczki z opisem.

 

Relaksacyjne poduszki na oczy do medytacji, wykonane ze 100% jedwabiu z recyklingu, dobre dla naszej planety. Wypełnione siemieniem lnianym, z chwostami i naturalnymi kamieniami. Dołączony jest do nich bawełniany woreczek do przechowywania.

 

Ekologiczne świece sojowe z tylko 100% naturalnymi, wysokiej jakości olejkami eterycznymi. Mają drewniane lub bawełniane knoty. Świece aromaterapeutyczne korzystnie wpływają na nasz nastrój i samopoczucie. Sprzedawane w szklanym słoiczku z pokrywką, który można ponownie wykorzystać po wypaleniu się świecy.

Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.