Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna TWÓRCY

Woskowijki EKOpaket

Szołtys Mariola
Woskowijki EKOpaket

Ekologiczne woskowijki EKOpaket to ręcznie wykonane opakowania do przechowywania żywności. Są naturalną i bezpieczną alternatywą dla folii spożywczej, aluminiowej oraz jednorazowych woreczków. Używane do pakowania i przechowywania kanapek, pieczywa, warzyw, owoców, nabiału i wędlin oraz zabezpieczenia np. miski z sałatką w środku.

 

Służą do zabezpieczenia większości jedzenia w lodówce i kuchni oraz posiłków zabieranych do pracy i szkoły.

 

Woskowijki zostały zrobione z ekologicznej i w 100 % naturalnej bawełny z upraw objętych certyfikatem. Jest to tkanina organiczna o najwyższej jakości, która nie zawiera toksyn i sztucznych substancji. Tkanina jest barwioną barwnikami ROŚLINNYMI. Naturalne barwniki z roślin takich jak indygowiec, granat, kurkuma, oprócz właściwości pigmentacyjnych mają właściwości zdrowotne i są stosowane w medycynie od tysięcy lat.

 

Są to produkty naturalne i tak bezpieczne dla zdrowia, że można je stosować, używać i niemalże je „zjeść”, tzn. bezpośredni kontakt z żywnością jest całkowicie bezpieczny.

 

Woskowjki EKOpaket posiadają dokumentację potwierdzającą bezpieczeństwo produktu i są dopuszczone do kontaktu z żywnością


 
 

Wszystkie produkty

Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.