Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna Wnętrze ceramika

Półmisek: starzec popielny

Półmisek: starzec popielny

Półmisek: starzec popielny

Numer produktu: NBID-177
90.00 zł

Opis produktu

Unikatowy półmisek ceramiczny ze wzorem uzyskanym dzięki roślinie o nazwie starzec popielny. Dobór tlenków i szkliw nadał mu efekt eterycznych listków wyłaniających się z mgły.

 

Idealny do podawania przystawek - na przykład "zawijańców" z cukinii albo smakowitych wiosennych ryżowych spring rollsów.

 

Do wykonania półmiska użyte zostały bezpieczne szkliwa spożywcze.

Dostawa i płatność

Dostawa:

Pierwsza szt. Dopłata za kolejną szt.
Kurier 15.00 0.00

Płatności:

Zwroty i reklamacje

Sprzedawca zapewnia, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania, a w przypadku usług w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Wystarczy, że wyślesz do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Możesz też skorzystać z formularza, który udostępniamy tutaj. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt do Sprzedawcy. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie oraz niektóre inne produkty nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu tutaj.

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady, możesz wysłać do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Jeśli z jakiś względów nie posiadasz kontaktu do Sprzedawcy, napisz do nas na adres kontakt@naturalnabogini.pl. Więcej o reklamacjach w punkcie VII Regulaminu dla kupujących.
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, promocjach i artykułach na blogu.