Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
DUŻY WOREK LNIANY FOREST
DUŻY WOREK LNIANY FOREST
DUŻY WOREK LNIANY FOREST

DUŻY WOREK LNIANY FOREST

Numer produktu: NBID-8682
30.00 zł

Opis produktu

Duży, pojemny worek wykonanych z tkaniny lnianej, z której szyjemy poduszki i wałki. Polecamy go na zakupy czy do przechowywania rzeczy w garderobie lub pokoju.

 

Len wykazuje działanie antybakteryjne i chroni produkty przed pleśnią, więc worek świetnie się też sprawdzi do produktów spożywczych takich jak ryż, kasza, makaron czy inne produkty sypkie lub na warzywa i owoce.

 

Materiał: 100% len

Sznurek: 100% bawełna

Wymiary: 30x40 cm


Worek jest wielokrotnego użytku. Jest świetną alternatywą dla foliowych torebek, ponieważ jest naturalny, ekologiczny i biodegradowalny. Tkanina użyta do produkcji spełnia standardy OEKO-TEX 100. Worek został uszyty w Polsce.

 

Można go prać w temperaturze do 40°C z tkaninami w podobnych kolorach z użyciem łagodnych środków do prania. Należy unikać wybielaczy zawierających chlor oraz wszelkich innych silnych detergentów, które mogą osłabić włókna lniane.

 

Dostawa i płatność

Dostawa:

Pierwsza szt. Dopłata za kolejną szt.
Kurier 15.00 0.00

Płatności:

Zwroty i reklamacje

Sprzedawca zapewnia, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania, a w przypadku usług w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Wystarczy, że wyślesz do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Możesz też skorzystać z formularza, który udostępniamy tutaj. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt do Sprzedawcy. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie oraz niektóre inne produkty nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu tutaj.

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady, możesz wysłać do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Jeśli z jakiś względów nie posiadasz kontaktu do Sprzedawcy, napisz do nas na adres kontakt@naturalnabogini.pl. Więcej o reklamacjach w punkcie VII Regulaminu dla kupujących.
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.