Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Woreczek lniany naturalny

Woreczek lniany naturalny

Numer produktu: NBID-7959
39.00 zł

Opis produktu

Woreczek lniany wykonany jest z surowego, niebarwionego lnu. Ozdobiony jest bawełnianą koronką. Woreczek może stać się codziennym towarzyszem podczas zakupów pozwalając uniknąć jednorazowych opakowań. Pomoże też w uporządkowaniu kuchni, drobiazgów w garderobie czy łazience. W podróży zapewni porządek w zapakowanych rzeczach. Rozmiar woreczka - 30x40 cm pozwoli na zapakowanie wszystkich potrzebnych rzeczy.

 

Woreczek szyty jest ręcznie w pracowni w sercu Podlasia. 

 

Cena dotyczy jednej sztuki

Dostawa i płatność

Dostawa:

Pierwsza szt. Dopłata za kolejną szt.
Kurier 15 0
Poczta 14 0
Paczkomat Inpost 12.00 0.00

Płatności:

Zwroty i reklamacje

Sprzedawca zapewnia, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania, a w przypadku usług w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Wystarczy, że wyślesz do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Możesz też skorzystać z formularza, który udostępniamy tutaj. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt do Sprzedawcy. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie oraz niektóre inne produkty nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu tutaj.

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady, możesz wysłać do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Jeśli z jakiś względów nie posiadasz kontaktu do Sprzedawcy, napisz do nas na adres kontakt@naturalnabogini.pl. Więcej o reklamacjach w punkcie VII Regulaminu dla kupujących.
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.