Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
ZESTAW 3 WORKÓW LNIANYCH FOREST
ZESTAW 3 WORKÓW LNIANYCH FOREST
ZESTAW 3 WORKÓW LNIANYCH FOREST
ZESTAW 3 WORKÓW LNIANYCH FOREST
ZESTAW 3 WORKÓW LNIANYCH FOREST
ZESTAW 3 WORKÓW LNIANYCH FOREST

ZESTAW 3 WORKÓW LNIANYCH FOREST

Numer produktu: NBID-8683
55.00 zł

Opis produktu

Zestaw 3 woreczków wykonanych z tkanin lnianych, z których szyjemy poduszki i wałki. Polecamy je na zakupy czy do przechowywania różnych drobiazgów, biżuterii czy rzeczy w garderobie. Len wykazuje działanie antybakteryjne i chroni produkty przed pleśnią, więc woreczki świetnie się też sprawdzą do produktów spożywczych takich jak ryż, kasza, makaron czy inne produkty sypkie.

 

Materiał: 100% len

Sznurek: 100% bawełna

W skład zestawu wchodzą worki o wymiarach:

> S - 12 x15 cm (np. na orzechy,pestki, rodzynki lub na drobiazgi czy biżuterię)

> M - 17x25 cm (np. na owoce, warzywa, ryż, kaszę i inne produkty sypkie lub do przechowywania rzeczy w garderobie czy pokoju)

> L - 22x30 cm (np. na owoce, warzywa, pieczywo, makaron lub do przechowywania rzeczy w garderobie czy pokoju)

 

 

Woreczki są wielokrotnego użytku. Są świetną alternatywą dla foliowych torebek, ponieważ są naturalne, ekologiczne i biodegradowalne. Tkaniny użyte do produkcji spełniają standardy OEKO-TEX 100. Woreczki zostały uszyte w Polsce.

 

Można je prać w temperaturze do 40°C z tkaninami w podobnych kolorach z użyciem łagodnych środków do prania. Należy unikać wybielaczy zawierających chlor oraz wszelkich innych silnych detergentów, które mogą osłabić włókna lniane.

 

Dostawa i płatność

Dostawa:

Pierwsza szt. Dopłata za kolejną szt.
Kurier 15.00 0.00

Płatności:

Zwroty i reklamacje

Sprzedawca zapewnia, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania, a w przypadku usług w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Wystarczy, że wyślesz do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Możesz też skorzystać z formularza, który udostępniamy tutaj. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt do Sprzedawcy. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie oraz niektóre inne produkty nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu tutaj.

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady, możesz wysłać do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Jeśli z jakiś względów nie posiadasz kontaktu do Sprzedawcy, napisz do nas na adres kontakt@naturalnabogini.pl. Więcej o reklamacjach w punkcie VII Regulaminu dla kupujących.
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.