Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna Wnętrze dodatki woreczki lniane i podkładki

Zestaw podkładek na stół Mandala – 4 szt. +...

Zestaw podkładek na stół Mandala – 4 szt. + pisaki
Zestaw podkładek na stół Mandala – 4 szt. + pisaki
Zestaw podkładek na stół Mandala – 4 szt. + pisaki

Zestaw podkładek na stół Mandala – 4 szt. + pisaki

Numer produktu: NBID-8005
165.00 zł

Opis produktu

Lniane podkładki we wzór mandali to propozycja dla szukających harmonii w swoim domu.

 

Dlaczego mandala? W tradycji hinduskiej mandala oznacza „koło życia, cały świat, święty okrąg”, a w każdej kulturze od wieków koło jest postrzegane jako symbol zgody i perfekcji. Lniane podkładki w mandale są idealnym dodatkiem do wnętrz gdzie chcemy wprowadzić trochę ciepła i wyciszenia. Pięknie ozdobią stół podczas obiadu czy kolacji ze znajomymi.

 

Do podkładek dorzucamy zestaw pisaków do malowania tkanin. Załączone pisaki dają możliwość pomalowania mandali według tego co Ci w duszy gra. Te podkładki to taka duża kolorowanka. A praca nad nimi może stać się przyjemną formą terapii, pozwoli się wyciszyć, wyostrzyć zmysł artystyczny i zrelaksować po dniu pełnym wrażeń. Po skończeniu dzieła, zaprasuj je aby utrwalić kolory.

 

Podkładki ze 100% lnu.

 

Wymiary: 48x32 cm.

Dostawa i płatność

Dostawa:

Pierwsza szt. Dopłata za kolejną szt.
Kurier 15.00 0.00
Paczkomat Inpost 12.00 0.00

Płatności:

Zwroty i reklamacje

Sprzedawca zapewnia, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania, a w przypadku usług w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Wystarczy, że wyślesz do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Możesz też skorzystać z formularza, który udostępniamy tutaj. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt do Sprzedawcy. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie oraz niektóre inne produkty nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu tutaj.

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady, możesz wysłać do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Jeśli z jakiś względów nie posiadasz kontaktu do Sprzedawcy, napisz do nas na adres kontakt@naturalnabogini.pl. Więcej o reklamacjach w punkcie VII Regulaminu dla kupujących.
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.