Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna Wnętrze na ścianę obrazy i ilustracje

Akwarela w ramce A4 - nasturcja

Akwarela w ramce A4 - nasturcja
Akwarela w ramce A4 - nasturcja
Akwarela w ramce A4 - nasturcja

Akwarela w ramce A4 - nasturcja

Numer produktu: NBID-8867
100.00 zł

Opis produktu

Nasturcje - moje ulubione rośliny ogrodowe.

 

Przyznam, że niełatwo mi się z nimi współpracuje zarówno w uprawie jak i rysunku, ale tym bardziej mnie pociągają i fascynują. Mają w sobie dużo wdzięku, a swym kolorem wnoszą optymizm w otoczenie.

 

Grafika w formacie A4 wykonana farbami akwarelowymi firmy Winsor &Newton (gwarantowana przez producenta 100letnia trwałość barw) i cienkopisem Micron na papierze Smlt.

 

Oprawiona eleganckim passepartout i drewnianą ramką do powieszenia lub postawienia.

Dostawa i płatność

Dostawa:

Dostawa dla tego produktu jest darmowa

Płatności:

Zwroty i reklamacje

Sprzedawca zapewnia, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania, a w przypadku usług w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Wystarczy, że wyślesz do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Możesz też skorzystać z formularza, który udostępniamy tutaj. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt do Sprzedawcy. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie oraz niektóre inne produkty nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu tutaj.

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady, możesz wysłać do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Jeśli z jakiś względów nie posiadasz kontaktu do Sprzedawcy, napisz do nas na adres kontakt@naturalnabogini.pl. Więcej o reklamacjach w punkcie VII Regulaminu dla kupujących.
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.