Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Plakat Koper 30x40
Plakat Koper 30x40
Plakat Koper 30x40

Plakat Koper 30x40

Numer produktu: NBID-6283
39.00 zł

Opis produktu

Plakat z kwiatem kopru, świetny do kuchni i jadalni. Naszkicowany koperek będzie idealnym obrazkiem do pomieszczeń w naszym domu związanych z jedzeniem. Kuchenny plakat kopru doda smaku naszym ścianom, dosmaczy pocieszenie. Szkicowana roślina będzie doskonałym wykończeniem całego pomieszczenia.

 

Rozmiar: 30 x 40 cm

Dostawa i płatność

Dostawa:

Pierwsza szt. Dopłata za kolejną szt.
Kurier 16 0.00
Poczta 13 0.00

Płatności:

Zwroty i reklamacje

Sprzedawca zapewnia, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania, a w przypadku usług w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Wystarczy, że wyślesz do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Możesz też skorzystać z formularza, który udostępniamy tutaj. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt do Sprzedawcy. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie oraz niektóre inne produkty nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu tutaj.

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady, możesz wysłać do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Jeśli z jakiś względów nie posiadasz kontaktu do Sprzedawcy, napisz do nas na adres kontakt@naturalnabogini.pl. Więcej o reklamacjach w punkcie VII Regulaminu dla kupujących.

Polecane produkty

Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.