Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna Wnętrze plakaty

Plakat botaniczny "Bluszcz" 30x40

Plakat botaniczny "Bluszcz" 30x40
Plakat botaniczny "Bluszcz" 30x40
Plakat botaniczny "Bluszcz" 30x40

Plakat botaniczny "Bluszcz" 30x40

Numer produktu: NBID-354
39.00 zł

Opis produktu

Pnącza to zdecydowanie jedna z najciekawszych grup roślin. Są wyjątkowo atrakcyjne, a ponadto pozwalają na stworzenie naprawdę nieszablonowej, aranżacji w pomieszczerniu. Dodadzą uroku w salonie, przedpokoju czy kuchni. Plakat z motywem pnącza to świetne rozwiązanie jeśli chcemy rozweselić nasz dom. Obraz z motywem botanicznym to przeniesiene  ogródka do naszych domowych wypoczynków.

 

Wszystkie plakaty drukowane są na papierze fotograficznym by jak najlepiej oddać głębię kolorów. Do wydruków używam plotera, który zapewnia doskonałą jakość i większą odporność na światło. Przedmiotem sprzedaży jest wyłącznie plakat bez ramki.

Dostawa i płatność

Dostawa:

Pierwsza szt. Dopłata za kolejną szt.
Kurier 15 0.00

Płatności:

Zwroty i reklamacje

Sprzedawca zapewnia, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania, a w przypadku usług w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Wystarczy, że wyślesz do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Możesz też skorzystać z formularza, który udostępniamy tutaj. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt do Sprzedawcy. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie oraz niektóre inne produkty nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu tutaj.

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady, możesz wysłać do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Jeśli z jakiś względów nie posiadasz kontaktu do Sprzedawcy, napisz do nas na adres kontakt@naturalnabogini.pl. Więcej o reklamacjach w punkcie VII Regulaminu dla kupujących.
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, promocjach i artykułach na blogu.